Біблія онлайн

Блакитні посилання, написані англійською мовою, направляють вас на статтю англійською мовою. У цьому випадку ви також можете вибрати з трьох інших мов: іспанської, португальської та французької.

Елементарне вчення Біблії

Pусский  Magyar  Românesc  Polski  беларускі  ελληνικά  český   Slovenský  Deutsch

 

SOLA SCRIPTURA

 • Бог має Ім'я: Єгова. Ми повинні поклонятися тільки Єгові. Ми повинні любити Його всією своєю життєвою силою: "Я — Єгова, це моє ім’я. Своєї слави я не віддам нікому і хвали своєї — різьбленим ідолам" (Ісая 42:8) (The Revealed Name). "Єгово , Боже наш, ти достойний слави, честі й сили, бо ти все створив і з твоєї волі все почало існувати та було створене" (Об'явлення 4:11) (Worship Jehovah; In Congregation). "Ісус відповів: “Люби Єгову, Бога свого, всім своїм серцем, всією своєю душею і всім своїм розумом” (Матвія 22:37). Бог не Трійця. Трійця не є вченням Біблії.
 • Ісус Христос є єдиний Син Божий, в тому сенсі, що це єдиний Син Божий, який був створений Богом: "Ісус запитав своїх учнів: "Що люди говорять про Сина людського? Хто він такий?" Вони ж відповіли: "Декотрі кажуть, що ти Іван Хреститель, інші — Ілля, а ще інші — Єремı́я або один з пророків». Тоді він сказав: "А ви, що ви думаєте? Хто я такий?" Си́мон Петро відповів: "Ти — Христос, Син живого Бога".  На це Ісус сказав: "Щасливий ти, Си́моне, сину Йо́ни, бо не плоть і кров виявили це тобі, а мій небесний Батько"" (Матвій 16:13-17; Івана 1:1-3) (Jesus Christ the Only Path; The King Jesus Christ). Ісус Христос не Всемогучий Бог, і він не є частиною Трійці.
 • Святий Дух є діючою силою Бога. Він не є людиною: "Тоді вони побачили немовби вогняні язики, котрі розділилися і по одному опустилися на кожного з них" (Дії 2:3). Святий Дух не є частиною Трійці.
 • Біблія є Словом Божим: "Усе Писання натхнене Богом і корисне для того, щоб навчати, докоряти, виправляти і повчати в праведності, завдяки чому Божа людина буде в усьому вправна й цілковито споряджена до кожного доброго діла" (2 Тимофію 3:16,17). Ми повинні його читати, вивчати і застосовувати в нашому житті: "а знаходить насолоду в законі Єгови і читає його закон упівголоса вдень і вночі. Вона буде мов дерево, посаджене біля водних потоків,дерево, яке дає плоди своєчасноі листя якого не в’яне,вона матиме успіх у всьому, що робить" (Псалми 1:1-3) (Read The Bible Daily).
 • Тільки віра в жертву Христа дає прощення гріхів і пізніше, зцілення і воскресіння з мертвих: "Адже Бог настільки любить світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не загинув, а отримав вічне життя. (...) Хто виявляє, що вірить у Сина, той має вічне життя. Хто ж Сина не слухається, той життя не побачить, і на ньому перебуває гнів Божий" (Івана 3:16,36; Матвія 20:28) (Святкування пам'яті про смерть Ісуса Христа; The Release).
 • Царство Боже небесне уряд встановив на небі в 1914 році, і чий король Ісус Христос разом з 144000 царів і священиків, які складають "Новий Єрусалим", наречену Христову. Це небесне уряд Бога буде кінець поточного панування людини під час велике лихо, і буде встановлено на землі: "За днів тих царів небесний Бог встановить царство, яке повіки не зруйнується і не буде передане іншому народові. Воно розтрощить усі ті царства і покладе їм край, а саме стоятиме вічно"  (Об'явлення 12:7-12; 21:1-4; Матвія 6: 9-10; Даниїла 2:44) (The End of Patriotism; The King Jesus Christ; The Earthly Administration of the Kingdom of God).
 • Смерть - це навпаки життя. Душа вмирає і дух (життєва сила) зникає: "Не покладайтесь на князів,на сина людського, який не може дати спасіння. Виходить дух його, і він повертається в землю, того ж дня його задуми гинуть" (Псалми 146:3,4; Екклезіаста 3:19,20; 9: 5,10).
 • Буде воскресіння справедливих і несправедливих: "Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто перебуває в пам’ятних гробницях, почують його голос  і вийдуть: хто чинив добро — для воскресіння життя, а хто чинив зло — для воскресіння суду" (Іоанна 5:28,29, Дії 24:15). Неправедні будуть оцінюватися на основі їх поведінки під час правління 1000 років (а не на основі їх поведінки в минулому), яка почнеться після велике лихо: "Потім я побачив великий білий престол і того, хто на ньому сидів. З-перед його лиця втекли земля і небо: їм уже не було місця. Крім того, я побачив мертвих, видатних і простих, які стояли перед престолом, а також розгорнені сувої. Тоді розгорнувся ще один сувій — сувій життя. Мертвих було суджено за їхніми вчинками згідно з тим, що записано в сувоях. Море віддало мертвих, що в ньому, і смерть та могила віддали мертвих, що в них, і ті були суджені — кожен згідно зі своїми вчинками" (Одкровення 20:11-13) (The Administration of the Earthly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Judgment of the unrighteous).
 • Тільки 144 000 людей підуть на небо з Ісусом Христом. Велика натовп, згадана в Об'явленні 7:9-17, - це ті, хто переживе велику скорботу і буде жити вічно в раю Землі: "Тоді я почув, скільки є тих, хто отримав на чоло печатку,— 144 000. Вони вибрані з кожного племені Ізра́їлевих синів. (...) Далі я глянув і побачив великий натовп людей, якого ніхто не міг порахувати. Ці люди були з усіх націй, племен, народів та мов. Одягнені в довге біле вбрання, вони стояли перед престолом та Ягням, а в руках тримали пальмове листя. (...) А він сказав мені: "Це ті, хто пережив велике лихо. Вони випрали свій одяг та вибілили його в крові Ягняти"" (Об'явлення 7:3-8, 14:1-5; 7:9-17) (The Heavenly Resurrection (144000); The Great Crowd).
 • Ми живемо останніми днями, які закінчаться у велике лихо (Матвій 24, 25, Марк 13, Луки 21, Об'явлення 19:11-21). Присутність Христа почалася невидимо з 1914 року і закінчиться наприкінці тисячі років: "І, як він сидів на Оливковій горі, підійшли до нього учні й наодинці запитали: "Скажи нам, коли це станеться і яка буде ознака твоєї присутності та закінчення цього віку?" (Матвія 24:3) (The Great Tribulation; The King Jesus Christ).
 • Рай буде земним: "Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло" (Ісая 11,35,65, Об'явлення 21:1-5) (The Release).
 • Бог дозволив зло. Це дало відповідь на виклик дьявола легітимності суверенітету Єгови (Буття 3:1-6) (Satan Hurled). А також дати відповідь на звинувачення диявола про цілісність людських істот (Йов 1:7-12; 2:1-6). Це не Бог, який заподіює страждання (Якова 1:13). Страждання є результатом чотирьох основних чинників: Диявол може бути той, який викликає страждання (але не завжди) (Іов 1:7-12; 2:1-6). Страждання є результатом нашого спільного гріховність Адама вниз, що приводить нас до старості, хвороби і смерті (Римлян 5: 12; 6:23). Біль може бути результатом поганих людських рішень (нами або у інших людей) через нашу гріховність успадкували від Адама (Второзаконня 32:5; Римлян 7:19). Страждання може бути результатом "час і непередбачених подій", які роблять людей знаходиться в неправильному місці в неправильний час (Проповідник 9:11). Доля не вчення Біблії, ми не "призначений для", щоб робити добро чи зло, а на основі вільної волі, ми вирішили зробити "добре" або "зло" (Второзаконня 30:15).
 • Ми повинні служити інтересам Царства Божого, змусивши нас христитись і діяти відповідно до того, що написано в Біблії (Матвій 28: 19,20) (The Baptism). Ця тверда позиція на користь Царства Божого публічно продемонструвана регулярно проголошувати Добру Новину (Матвій 24:14) (The Good News; The End of Patriotism).

Що Біблія забороняє

 • Ненависть заборонена: "Кожен, хто ненавидить свого брата, є вбивцею, а ви знаєте, що жоден убивця не має вічного життя" (1 Івана 3:15). Вбивство заборонено, з особистих причин, релігійним патріотизмом чи державним патріотизмом: "Та Ісус сказав йому: «Вклади меча назад у його місце, бо кожен, хто візьметься за меча, від меча й загине" (Матвій 26:52) (The End of Patriotism).
 • Крадіжка заборонена: "Хто крав, нехай більше не краде, хай він наполегливо працює, виконуючи своїми руками корисну працю, щоб мати чим поділитися з нужденними" (Ефесянам 4:28).
 • Лежати заборонено: "Не обманюйте одне одного. Скиньте із себе стару особистість разом з її поведінкою" (Колосян 3: 9).
 • Інші важливі заборони: "Бо святий дух і ми самі вважаємо доречним не накладати на вас додаткових тягарів, крім того, що необхідне:  стримуватися від пожертвуваного ідолам, від крові, від м’яса задушених тварин і від статевої розпусти. Якщо ви старанно оберігатимете себе від цього, то буде вам добре вестися. Бувайте здорові!" (Дії 15:19,20,28,29).
 • Речі, які були заплямовані ідолами: це "речі", пов'язані з релігійними практиками, що суперечать Біблії, святкуванню язичницьких свят. Це може бути релігійні практики перед забою або споживання м'яса: "Їжте все, що продається на м’ясному ринку, і задля власного сумління ні про що не розпитуйте,  бо "Єгові належить земля і все, що на ній». Якщо невіруючий запросить вас і ви підете, їжте все, що вам подадуть, ні про що не розпитуючи задля власного сумління. Але якщо хтось скаже вам: "Це було принесено в жертву", не їжте заради людини, яка сказала про це, і заради сумління. Я маю на увазі не ваше сумління, а сумління іншої людини. Бо для чого робити так, щоб мою свободу засуджувало сумління когось іншого? Навіть якщо я їм і дякую Богові, то чи варто так робити, якщо інші будуть лихословити мене за це?" (1 Kоринфян 10:25-30).
 • "Не впрягайтесь у нерівне ярмо з невіруючими. Бо що може бути спільного між праведністю і беззаконням? Або що спільного між світлом і темрявою? Яка згода між Христом і Веліа́лом? І що спільного між віруючим і невіруючим? Крім того, що спільного між Божим храмом та ідолами? Адже ми — храм живого Бога, а він сказав: "Буду перебувати серед них і ходитиму серед них. Я буду їхнім Богом, а вони будуть моїм народом". "“Тож вийдіть з-поміж них та відділіться,— говорить Єгова,— і більше не торкайтесь нечистого”, “і тоді я вас прийму”. “Я стану вам батьком, а ви станете мені синами і дочками”, — каже Всемогутній Єгова" (2 Kоринфян 6:14-18).
 • Не займайтеся ідолопоклонством. Потрібно знищити всі ідолоположні предмети або образи, хрести, статуї для релігійних цілей (Матвія 7:13-23). Відхилити окультизм: ворожіння, магію, астрологію ... Ми повинні знищити всі предмети, пов'язані з окультизмом (Дії 19:19, 20).
 • Не дивіться фільми та порнографічні чи насильницькі та принизливі зображення. Утриматися від азартні ігри, вживання наркотиків, таких як марихуана, бетель, тютюн, надлишок алкоголю, оргії: "Тому, брати, з огляду на Боже співчуття, благаю вас: віддайте свої тіла як жертву живу, святу і приємну Богові, щоб служити йому, використовуючи свою здатність мислити" (Римлян 12: 1, Матвій 5: 27-30, Псалом 11: 5).
 • Сексуальна аморальність (блуд): незаміжня стать (чоловік / жінка), чоловіча та жіноча гомосексуалізм та викривлені сексуальні збочений: "Чи ви не знаєте, що неправедні не успадкують Божого Царства? Не обманюйтеся: розпусники, ідолопоклонники, перелюбники, чоловіки, які дозволяють, щоб їх використовували для гомосексуальних зносин, чоловіки, які займаються гомосексуалізмом, злодії, жадібні люди, п’яниці, лихослови, здирники не успадкують Божого Царства" (1 Коринтянам 6:9,10). "Нехай кожен з пошаною ставиться до шлюбу, а подружнє ложе хай не буде опоганене, тому що Бог судитиме розпусників і перелюбників" (Євреїв 13: 4).
 • Біблія засуджує полігамію, будь-який чоловік у цій ситуації, який хоче виконувати волю Божу, повинен усвідомити своє становище, залишившись лише з першою дружиною, яку він одружився (1 Тимофію 3: 2 "чоловік одного жінка «). Біблія забороняє мастурбацію: "Тож умертвіть пороки, котрі народжуються у ваших земних тілах: статеву розпусту, нечистоту, нестримну похіть, згубні прагнення і жадібність, яка є ідолопоклонством" (Колосян 3:5).
 • Заборонено їсти кров навіть у терапевтичних умовах (переливання крові): "Не їжте лише м’яса з кров’ю, яка є його життям" (Буття 9:4) (The Sacred Blood; The Sacred Life).
 • Всі речі, засуджені Біблією, не описані в цьому Біблійному дослідженні. Християнин, який досягла зрілості і добре знає біблійні принципи, буде знати різницю між «добром» і «злом», навіть якщо це прямо не написано в Біблії: "А тверда їжа — для зрілих людей, які привчили свій розум розрізняти добро і зло" (Євреям 5:14) (SPIRITUAL MATURITY).