Біблія онлайн

Блакитні посилання, написані англійською мовою, направляють вас на статтю англійською мовою. У цьому випадку ви також можете вибрати з трьох інших мов: іспанської, португальської та французької.

Елементарне вчення Біблії

English  Español  Português  Français  Català  Românesc  Italiano  Deutsch 

Polski  Magyar  Hrvatski  Slovenský  Slovenski  český  Shqiptar  Nederlands 

Svenska  Norsk  Suomalainen  Dansk  Icelandic  Lietuvos  Latvijas  Eesti 

ქართული  ελληνικά  հայերեն  Kurd  Azərbaycan  Türk  العربية  فارسی  עברי  ייִדיש

Pусский  Yкраїнський  Македонски  Български  Монгол  беларускі  Қазақ  Cрпски 

Swahili Hausa Afrikaans Igbo Xhosa Yoruba Zulu Malagasy አማርኛ Somali

हिन्दी  नेपाली  বাঙালি  ਪੰਜਾਬੀ  தமிழ்  中国  ไทย  ខ្មែរ  ລາວ  Tiếng việt  日本の  한국의 

Tagalog  Indonesia  Jawa  Myanmar

SOLA SCRIPTURA

 • Бог має Ім'я: Єгова. Ми повинні поклонятися тільки Єгові. Ми повинні любити Його всією своєю життєвою силою: "Я — Єгова, це моє ім’я. Своєї слави я не віддам нікому і хвали своєї — різьбленим ідолам" (Ісая 42:8) (The Revealed Name). "Єгово , Боже наш, ти достойний слави, честі й сили, бо ти все створив і з твоєї волі все почало існувати та було створене" (Об'явлення 4:11) (Worship Jehovah; In Congregation). "Ісус відповів: “Люби Єгову, Бога свого, всім своїм серцем, всією своєю душею і всім своїм розумом” (Матвія 22:37). Бог не Трійця. Трійця не є вченням Біблії.
 • Ісус Христос є єдиний Син Божий, в тому сенсі, що це єдиний Син Божий, який був створений Богом: "Ісус запитав своїх учнів: "Що люди говорять про Сина людського? Хто він такий?" Вони ж відповіли: "Декотрі кажуть, що ти Іван Хреститель, інші — Ілля, а ще інші — Єремı́я або один з пророків». Тоді він сказав: "А ви, що ви думаєте? Хто я такий?" Си́мон Петро відповів: "Ти — Христос, Син живого Бога".  На це Ісус сказав: "Щасливий ти, Си́моне, сину Йо́ни, бо не плоть і кров виявили це тобі, а мій небесний Батько"" (Матвій 16:13-17; Івана 1:1-3) (Jesus Christ the Only Path; The King Jesus Christ). Ісус Христос не Всемогучий Бог, і він не є частиною Трійці.
 • Святий Дух є діючою силою Бога. Він не є людиною: "Тоді вони побачили немовби вогняні язики, котрі розділилися і по одному опустилися на кожного з них" (Дії 2:3). Святий Дух не є частиною Трійці.
 • Біблія є Словом Божим: "Усе Писання натхнене Богом і корисне для того, щоб навчати, докоряти, виправляти і повчати в праведності, завдяки чому Божа людина буде в усьому вправна й цілковито споряджена до кожного доброго діла" (2 Тимофію 3:16,17). Ми повинні його читати, вивчати і застосовувати в нашому житті: "а знаходить насолоду в законі Єгови і читає його закон упівголоса вдень і вночі. Вона буде мов дерево, посаджене біля водних потоків,дерево, яке дає плоди своєчасноі листя якого не в’яне,вона матиме успіх у всьому, що робить" (Псалми 1:1-3) (Read The Bible Daily).
 • Тільки віра в жертву Христа дає прощення гріхів і пізніше, зцілення і воскресіння з мертвих: "Адже Бог настільки любить світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не загинув, а отримав вічне життя. (...) Хто виявляє, що вірить у Сина, той має вічне життя. Хто ж Сина не слухається, той життя не побачить, і на ньому перебуває гнів Божий" (Івана 3:16,36; Матвія 20:28) (Святкування пам'яті про смерть Ісуса Христа; The Release).
 • Царство Боже небесне уряд встановив на небі в 1914 році, і чий король Ісус Христос разом з 144000 царів і священиків, які складають "Новий Єрусалим", наречену Христову. Це небесне уряд Бога буде кінець поточного панування людини під час велике лихо, і буде встановлено на землі: "За днів тих царів небесний Бог встановить царство, яке повіки не зруйнується і не буде передане іншому народові. Воно розтрощить усі ті царства і покладе їм край, а саме стоятиме вічно"  (Об'явлення 12:7-12; 21:1-4; Матвія 6: 9-10; Даниїла 2:44) (The End of Patriotism; The King Jesus Christ; The Earthly Administration of the Kingdom of God).
 • Смерть - це навпаки життя. Душа вмирає і дух (життєва сила) зникає: "Не покладайтесь на князів,на сина людського, який не може дати спасіння. Виходить дух його, і він повертається в землю, того ж дня його задуми гинуть" (Псалми 146:3,4; Екклезіаста 3:19,20; 9: 5,10).
 • Буде воскресіння справедливих і несправедливих: "Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто перебуває в пам’ятних гробницях, почують його голос  і вийдуть: хто чинив добро — для воскресіння життя, а хто чинив зло — для воскресіння суду" (Іоанна 5:28,29, Дії 24:15). Неправедні будуть оцінюватися на основі їх поведінки під час правління 1000 років (а не на основі їх поведінки в минулому), яка почнеться після велике лихо: "Потім я побачив великий білий престол і того, хто на ньому сидів. З-перед його лиця втекли земля і небо: їм уже не було місця. Крім того, я побачив мертвих, видатних і простих, які стояли перед престолом, а також розгорнені сувої. Тоді розгорнувся ще один сувій — сувій життя. Мертвих було суджено за їхніми вчинками згідно з тим, що записано в сувоях. Море віддало мертвих, що в ньому, і смерть та могила віддали мертвих, що в них, і ті були суджені — кожен згідно зі своїми вчинками" (Одкровення 20:11-13) (The Administration of the Earthly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Judgment of the unrighteous).
 • Тільки 144 000 людей підуть на небо з Ісусом Христом. Велика натовп, згадана в Об'явленні 7:9-17, - це ті, хто переживе велику скорботу і буде жити вічно в раю Землі: "Тоді я почув, скільки є тих, хто отримав на чоло печатку,— 144 000. Вони вибрані з кожного племені Ізра́їлевих синів. (...) Далі я глянув і побачив великий натовп людей, якого ніхто не міг порахувати. Ці люди були з усіх націй, племен, народів та мов. Одягнені в довге біле вбрання, вони стояли перед престолом та Ягням, а в руках тримали пальмове листя. (...) А він сказав мені: "Це ті, хто пережив велике лихо. Вони випрали свій одяг та вибілили його в крові Ягняти"" (Об'явлення 7:3-8, 14:1-5; 7:9-17) (The Heavenly Resurrection (144000); The Great Crowd).
 • Ми живемо останніми днями, які закінчаться у велике лихо (Матвій 24, 25, Марк 13, Луки 21, Об'явлення 19:11-21). Присутність Христа почалася невидимо з 1914 року і закінчиться наприкінці тисячі років: "І, як він сидів на Оливковій горі, підійшли до нього учні й наодинці запитали: "Скажи нам, коли це станеться і яка буде ознака твоєї присутності та закінчення цього віку?" (Матвія 24:3) (The Great Tribulation; The King Jesus Christ).
 • Рай буде земним: "Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло" (Ісая 11,35,65, Об'явлення 21:1-5) (The Release).
 • Бог дозволив зло. Це дало відповідь на виклик дьявола легітимності суверенітету Єгови (Буття 3:1-6) (Satan Hurled). А також дати відповідь на звинувачення диявола про цілісність людських істот (Йов 1:7-12; 2:1-6). Це не Бог, який заподіює страждання (Якова 1:13). Страждання є результатом чотирьох основних чинників: Диявол може бути той, який викликає страждання (але не завжди) (Іов 1:7-12; 2:1-6). Страждання є результатом нашого спільного гріховність Адама вниз, що приводить нас до старості, хвороби і смерті (Римлян 5: 12; 6:23). Біль може бути результатом поганих людських рішень (нами або у інших людей) через нашу гріховність успадкували від Адама (Второзаконня 32:5; Римлян 7:19). Страждання може бути результатом "час і непередбачених подій", які роблять людей знаходиться в неправильному місці в неправильний час (Проповідник 9:11). Доля не вчення Біблії, ми не "призначений для", щоб робити добро чи зло, а на основі вільної волі, ми вирішили зробити "добре" або "зло" (Второзаконня 30:15).
 • Ми повинні служити інтересам Царства Божого, змусивши нас христитись і діяти відповідно до того, що написано в Біблії (Матвій 28: 19,20) (The Baptism). Ця тверда позиція на користь Царства Божого публічно продемонструвана регулярно проголошувати Добру Новину (Матвій 24:14) (The Good News; The End of Patriotism).

Що Біблія забороняє

 • Ненависть заборонена: "Кожен, хто ненавидить свого брата, є вбивцею, а ви знаєте, що жоден убивця не має вічного життя" (1 Івана 3:15). Вбивство заборонено, з особистих причин, релігійним патріотизмом чи державним патріотизмом: "Та Ісус сказав йому: «Вклади меча назад у його місце, бо кожен, хто візьметься за меча, від меча й загине" (Матвій 26:52) (The End of Patriotism).
 • Крадіжка заборонена: "Хто крав, нехай більше не краде, хай він наполегливо працює, виконуючи своїми руками корисну працю, щоб мати чим поділитися з нужденними" (Ефесянам 4:28).
 • Лежати заборонено: "Не обманюйте одне одного. Скиньте із себе стару особистість разом з її поведінкою" (Колосян 3: 9).
 • Інші важливі заборони: "Бо святий дух і ми самі вважаємо доречним не накладати на вас додаткових тягарів, крім того, що необхідне:  стримуватися від пожертвуваного ідолам, від крові, від м’яса задушених тварин і від статевої розпусти. Якщо ви старанно оберігатимете себе від цього, то буде вам добре вестися. Бувайте здорові!" (Дії 15:19,20,28,29).
 • Речі, які були заплямовані ідолами: це "речі", пов'язані з релігійними практиками, що суперечать Біблії, святкуванню язичницьких свят. Це може бути релігійні практики перед забою або споживання м'яса: "Їжте все, що продається на м’ясному ринку, і задля власного сумління ні про що не розпитуйте,  бо "Єгові належить земля і все, що на ній». Якщо невіруючий запросить вас і ви підете, їжте все, що вам подадуть, ні про що не розпитуючи задля власного сумління. Але якщо хтось скаже вам: "Це було принесено в жертву", не їжте заради людини, яка сказала про це, і заради сумління. Я маю на увазі не ваше сумління, а сумління іншої людини. Бо для чого робити так, щоб мою свободу засуджувало сумління когось іншого? Навіть якщо я їм і дякую Богові, то чи варто так робити, якщо інші будуть лихословити мене за це?" (1 Kоринфян 10:25-30).
 • "Не впрягайтесь у нерівне ярмо з невіруючими. Бо що може бути спільного між праведністю і беззаконням? Або що спільного між світлом і темрявою? Яка згода між Христом і Веліа́лом? І що спільного між віруючим і невіруючим? Крім того, що спільного між Божим храмом та ідолами? Адже ми — храм живого Бога, а він сказав: "Буду перебувати серед них і ходитиму серед них. Я буду їхнім Богом, а вони будуть моїм народом". "“Тож вийдіть з-поміж них та відділіться,— говорить Єгова,— і більше не торкайтесь нечистого”, “і тоді я вас прийму”. “Я стану вам батьком, а ви станете мені синами і дочками”, — каже Всемогутній Єгова" (2 Kоринфян 6:14-18).
 • Не займайтеся ідолопоклонством. Потрібно знищити всі ідолоположні предмети або образи, хрести, статуї для релігійних цілей (Матвія 7:13-23). Відхилити окультизм: ворожіння, магію, астрологію ... Ми повинні знищити всі предмети, пов'язані з окультизмом (Дії 19:19, 20).
 • Не дивіться фільми та порнографічні чи насильницькі та принизливі зображення. Утриматися від азартні ігри, вживання наркотиків, таких як марихуана, бетель, тютюн, надлишок алкоголю, оргії: "Тому, брати, з огляду на Боже співчуття, благаю вас: віддайте свої тіла як жертву живу, святу і приємну Богові, щоб служити йому, використовуючи свою здатність мислити" (Римлян 12: 1, Матвій 5: 27-30, Псалом 11: 5).
 • Сексуальна аморальність (блуд): незаміжня стать (чоловік / жінка), чоловіча та жіноча гомосексуалізм та викривлені сексуальні збочений: "Чи ви не знаєте, що неправедні не успадкують Божого Царства? Не обманюйтеся: розпусники, ідолопоклонники, перелюбники, чоловіки, які дозволяють, щоб їх використовували для гомосексуальних зносин, чоловіки, які займаються гомосексуалізмом, злодії, жадібні люди, п’яниці, лихослови, здирники не успадкують Божого Царства" (1 Коринтянам 6:9,10). "Нехай кожен з пошаною ставиться до шлюбу, а подружнє ложе хай не буде опоганене, тому що Бог судитиме розпусників і перелюбників" (Євреїв 13: 4).
 • Біблія засуджує полігамію, будь-який чоловік у цій ситуації, який хоче виконувати волю Божу, повинен усвідомити своє становище, залишившись лише з першою дружиною, яку він одружився (1 Тимофію 3: 2 "чоловік одного жінка «). Біблія забороняє мастурбацію: "Тож умертвіть пороки, котрі народжуються у ваших земних тілах: статеву розпусту, нечистоту, нестримну похіть, згубні прагнення і жадібність, яка є ідолопоклонством" (Колосян 3:5).
 • Заборонено їсти кров навіть у терапевтичних умовах (переливання крові): "Не їжте лише м’яса з кров’ю, яка є його життям" (Буття 9:4) (The Sacred Blood; The Sacred Life).
 • Всі речі, засуджені Біблією, не описані в цьому Біблійному дослідженні. Християнин, який досягла зрілості і добре знає біблійні принципи, буде знати різницю між «добром» і «злом», навіть якщо це прямо не написано в Біблії: "А тверда їжа — для зрілих людей, які привчили свій розум розрізняти добро і зло" (Євреям 5:14) (SPIRITUAL MATURITY).