Біблія онлайн

Блакитні посилання, написані англійською мовою, направляють вас на статтю англійською мовою. У цьому випадку ви також можете вибрати з трьох інших мов: іспанської, португальської та французької.

(Стаття "Елементарне вчення Біблії" - після статті "Вічне життя")

Вічне життя

English  Español  Português  Français  Català  Românesc  Italiano  Deutsch 

Polski  Magyar  Hrvatski  Slovenský  Slovenski  český  Shqiptar  Nederlands 

Svenska  Norsk  Suomalainen  Dansk  Icelandic  Lietuvos  Latvijas  Eesti 

ქართული  ελληνικά  հայերեն  Kurd  Azərbaycan  اردو  Türk  العربية  فارسی  עברי  ייִדיש

Pусский  Yкраїнський  Македонски  Български  Монгол  беларускі  Қазақ  Cрпски 

Swahili Hausa Afrikaans Igbo Xhosa Yoruba Zulu Malagasy አማርኛ Somali

हिन्दी  नेपाली  বাঙালি  ਪੰਜਾਬੀ  தமிழ்  中国  ไทย  ខ្មែរ  ລາວ  Tiếng việt  日本の  한국의 

Tagalog  Indonesia  Jawa  Myanmar

Клацніть на посилання, щоб переглянути відеопрезентацію статті у Twitter (якщо у вас є акаунт)

Визволення людства через жертву Христа

"Подібно й Син людський прийшов не для того, щоб йому служили, а щоб послужити і віддати своє життя як викуп за багатьох" (Матвія 20:28)

Благословення Христової жертви через омолодження

"Нехай тіло її стане свіжішим, ніж у молодості, нехай повернеться вона у дні своєї молодечої сили" (Йова 33:25)

Благословення Христової жертви через зцілення

"І жоден мешканець не скаже: «Я хворий». Народу, який житиме в тому краї, буде прощено провину" (Ісаї 33:24)

Благословення жертви Христа, яка позбавляє нас від смерті

Земним воскресінням

"До того ж, так само як і вони, я покладаю надію на Бога, що буде воскресіння праведних і неправедних" (Дії 24:15)

"тож радійте" (Повторення Закону 16:15)

Вічне життя через звільнення людства від неволі гріха

"Адже Бог настільки любить світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не загинув, а отримав вічне життя. (...) Хто виявляє, що вірить у Сина, той має вічне життя. Хто ж Сина не слухається, той життя не побачить, і на ньому перебуває гнів Божий"

(Івана 3: 16,36)

Речення синім кольором (між двома абзацами) дають додаткові та докладні біблійні пояснення. Просто натисніть на синє гіперпосилання. Біблійні статті в основному написані чотирма мовами: англійською, іспанською, португальською та французькою мовами

Ісус Христос, будучи на землі, часто навчав надії на вічне життя. Однак він також навчав, що вічне життя буде отримано лише через віру в жертву Христа (Івана 3:16,36). Цінність викупової жертви Христа дозволить зцілити і омолодити і воскресити.

Визволення шляхом застосування викупу жертви Христа

"Подібно й Син людський прийшов не для того, щоб йому служили, а щоб послужити і віддати своє життя як викуп за багатьох"

(Матвія 20:28)

"Коли Йов помолився за своїх приятелів, Єгова визволив його від страждань і повернув йому весь статок. Єгова дав йому всього вдвічі більше, ніж він мав колись" (Йовa 42:10). Це буде однаково для всіх членів Великої натовпу, які пережили велику скорботу. Єгова Бог, за допомогою царя Ісуса Христа, запам’ятає їх з любов'ю, обсипаючи їх благословеннями, як учень Якова нагадав: „Ми вважаємо щасливими тих, хто залишається витривалим. Ви чули про витривалість Йова і про те, як завдяки Єгові обернулися справи, і ви побачили, що Єгова дуже ніжний у виявленні почуттів та милосердний" (Якова 5:11).

(Жертовність Христа дозволяє прощення Божого і викупну цінність, яка дозволяє обмінюватися тілами воскресінням, відродженням зціленням та омолодженням)

(Велике скупчення всіх народів переживе велику скорботу (Об'явлення 7: 9-17))

Жертовність Христа дозволяє прощення Божого і викупну цінність, яка дозволяє обмінюватися тілами воскресінням, відродженням зціленням та омолодженням.

Христова жертва закінчить хворобу

"І жоден мешканець не скаже: «Я хворий». Народу, який житиме в тому краї, буде прощено провину" (Ісаї 33:24).

"У той час очі сліпих прозріють і вуха глухих будуть чути. Тоді кульгавий стрибатиме, як олень, і язик німого співатиме з радості. У пустелі проб’ється вода, і в пустельній рівнині потечуть потоки" (Ісаї 35:5,6).

Звільнення через застосування викупу дозволить омолодитись

"Нехай тіло її стане свіжішим*, ніж у молодості, нехай повернеться вона у дні своєї молодечої сили" (Йовa 33:25).

Звільнення через застосування викупу дозволить воскресити мертвих

"І багато з тих, хто спить у земному поросі, прокинуться: одні для вічного життя, а інші — для ганьби і вічної зневаги" (Даниїлa 12:2).

"До того ж, так само як і вони, я покладаю надію на Бога, що буде воскресіння праведних і неправедних" (Дії 24:15).

"Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто перебуває в пам’ятних гробницях, почують його голос  і вийдуть: хто чинив добро — для воскресіння життя, а хто чинив зло — для воскресіння суду" (Івана 5:28,29).

"Потім я побачив великий білий престол і того, хто на ньому сидів. З-перед його лиця втекли земля і небо: їм уже не було місця. Крім того, я побачив мертвих, видатних і простих, які стояли перед престолом, а також розгорнені сувої. Тоді розгорнувся ще один сувій — сувій життя. Мертвих було суджено за їхніми вчинками+ згідно з тим, що записано в сувоях.  Море віддало мертвих, що в ньому, і смерть та могила віддали мертвих, що в них, і ті були суджені — кожен згідно зі своїми вчинками" (Об'явлення 20:11-13).

Несправедливих воскреслих будуть судити на основі їх добрих чи поганих дій, у майбутньому земному раю. (Управління земним воскресіннямНебесне воскресінняВоскресіння Землі).

Жертовність Христа дозволить великому натовпу пережити велику скорботу і мати вічне життя, не вмираючи ніколи

"Далі я глянув і побачив великий натовп людей, якого ніхто не міг порахувати. Ці люди були з усіх націй, племен, народів та мов. Одягнені в довге біле вбрання, вони стояли перед престолом та Ягням, а в руках тримали пальмове листя. І вони вигукували: «Спасінням ми завдячуємо нашому Богові, який сидить на престолі, та Ягняті!»

Усі ангели стояли довкола престолу, старійшин і чотирьох живих істот. Вони впали ниць перед престолом та поклонились Богу,  говорячи: «Амінь! Нашому Богу повік-віки належить хвала, слава, мудрість, подяка, честь, могутність і сила. Амінь».

Тоді один зі старійшин промовив до мене: «Хто ці люди, одягнені в біле довге вбрання, і звідки вони прийшли?»  І я відразу відповів йому: «Мій пане, ти ліпше знаєш». А він сказав мені: «Це ті, хто пережив велике лихо. Вони випрали свій одяг та вибілили його в крові Ягняти. Тому вони стоять перед престолом Бога та день і ніч служать йому в його храмі. І той, хто сидить на престолі, розтягне над ними свій намет. Вони вже ніколи не відчуватимуть голоду чи спраги, і їх не буде палити ні сонце, ні спека, бо Ягня, що стоїть коло престолу, пастиме їх та водитиме до джерел води життя. І Бог витре кожну сльозу з їхніх очей" (Об'явлення 7:9-17) (Великий натовп усіх народів, племен і мов, переживе велику скорботу).

Царство Боже буде правити землею

"І я побачив нове небо та нову землю, бо колишні небо і земля проминули, і моря вже не було. Також я побачив святе місто, Новий Єрусалим, що сходив з неба від Бога й був приготовлений, немов наречена, яка прикрасила себе для майбутнього чоловіка. Тоді я почув з престолу гучний голос: «Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло" ( Об'явлення 21:1-4) (Земне управління Царства Божого; КнязьСвященикиЛевити).

 

Радійте Єговою і тіштеся, всі праведні. Радісно вигукуйте всі, хто має чисте серце" (Псалом 32:11)

Праведник житиме вічно, а нечестивий загине

"Щасливі лагідні, бо вони успадкують землю" (Матвій 5:5).

"Ще трохи, і грішників уже не буде, подивишся на їхнє місце, а їх уже немає. А сумирні успадкують землю і сповна насолодяться миром. Неправедний задумує лихе на праведного, скрегоче зубами. Але Єгова посміється над ним, бо знає день, коли він буде знищений. Неправедні витягають мечі і напинають луки, щоб повалити пригноблених і бідних, щоб погубити тих, хто чесний на дорогах своїх. Але їхній меч простромить їхнє ж серце, їхні луки зламаються. (...) Бо руки неправедних будуть позбавлені сили, а праведних Єгова підтримає. (...) А всі неправедні загинуть, вороги Єгови щезнуть, як трава на найліпших пасовищах, вони розвіються, як дим. (...) Успадкують праведні землю і повік будуть жити на ній. (...) Надійся на Єгову і тримайся дороги його, тоді він звеличить тебе і ти успадкуєш землю. Ти побачиш, як грішники будуть вигублені. (...) Пильно дивись на бездоганного і спостерігай за праведним, бо майбутнє такої людини буде спокійне. А всі беззаконники будуть знищені, неправедні не матимуть майбутнього. Спасіння праведних — від Єгови, він їхня твердиня в час лиха. Єгова допоможе їм і визволить їх, визволить від неправедних та спасе, бо в нього вони знайшли сховок" (Псалом 37:10-15, 17, 20, 29, 34, 37-40).

"Тож прямуй дорогою добрих і тримайся стежки праведних, бо тільки праведні житимуть на землі й бездоганні залишаться на ній. А неправедні будуть вигублені з землі, і зрадники будуть вирвані з неї. (...) На голову праведних сходять благословення, а уста неправедних приховують насилля. Пам’ять про праведного буде благословлятись, а ім’я неправедних зітреться" (Приповісті 2:20-22; 10:6,7).

Війни припиняться, у серцях і на всій землі буде мир

"Ви чули, що сказано: “Люби свого ближнього і ненавидь свого ворога”. А я вам кажу: не переставайте любити своїх ворогів і молитися за своїх гонителів. Так ви станете синами вашого небесного Батька, адже він наказує сонцю своєму сходити над людьми добрими і поганими та посилає дощ на праведних і неправедних. Бо якщо ви любите тих, хто любить вас, то яка вам за це нагорода? Хіба не те саме роблять і збирачі податків? І якщо вітаєтесь тільки зі своїми братами, то хіба робите щось надзвичайне? Хіба й люди з інших народів не роблять так само? 48  Тож будьте досконалі, як і ваш небесний Батько" (Матвій 5:43- 48).

"Бо якщо ви будете прощати людям їхні проступки, то й ваш небесний Батько прощатиме вам,  а якщо не будете прощати людям їхні проступки, то й Батько не простить ваших" (Матвія 6:14,15).

"Та Ісус сказав йому: "Вклади меча назад у його місце, бо кожен, хто візьметься за меча, від меча й загине"" (Матвія 26:52).

"Прийдіть і подивіться на діла Єгови, на дивовижні речі, які він чинить на землі. По всій землі він припиняє війни, ламає луки і трощить списи, палить вогнем колісниці" (Псалом 46:8,9).

"Він розсудить народи і розв’яже проблеми, що торкаються багатьох з них. Вони перекують мечі на лемеші, а списи на серпи. Не підійме меча народ на народ, ​і більше не будуть учитися воювати" (Ісаї 2:4).

"Наприкінці днів гора дому Єгови буде міцно поставлена над вершинами гір. Вона піднесеться вище пагорбів, і до неї потечуть народи. Тоді люди з багатьох народів підуть і скажуть: «Прийдіть, зійдімо на гору Єгови, до дому Бога Яковового. Він навчить нас своїх доріг, і ми будемо ходити його стежками». Бо вийде закон із Сіону і слово Єгови з Єрусалима. Він розсудить численні народи і розв’яже проблеми, що торкаються могутніх далеких народів. Вони перекують мечі на лемеші, а списи на серпи. Не підійме меча народ на народ, і більше не будуть учитися воювати. Тоді кожен сидітиме під своєю виноградною лозою та під своїм фіговим деревом, і ніхто не буде їх лякати, бо це прорік своїми устами Єгова, Бог військ" (Михей 4:1-4).

Їжі буде по всій землі

"Земля дасть багато збіжжя, на вершинах гір стане його аж надмір. Урожай царя буде такий великий, як ліс на Ліва́ні, і людей по містах стане стільки, скільки трави на землі" (Псалом 72:16).

"Бог пошле дощ на насіння, яким ти засіваєш землю, і вона дасть у достатку поживного хліба. У той день твоя худоба буде пастись на просторому пасовищі" (Ісаї 30:23).

Чудеса Ісуса Христа зміцнювати віру в надію на вічне життя

"Крім того, Ісус робив ще багато чого іншого, і якби все детально описати, то, думаю, весь світ не вмістив би написаних сувоїв" (Івана21:25)

Ісус Христос зцілив тещу апостола Петра: "Після того, увійшовши в дім Петра, Ісус побачив, що Петрова теща лежить хвора в гарячці. Він доторкнувся до руки жінки — і гарячка спала, а жінка підвелася й почала йому прислуговувати" (Матвія 8:14,15).

Ісус Христос зцілює сліпого чоловіка: "Коли ж Ісус наближався до Єрихона, при дорозі сидів сліпий жебрак. Він почув, як повз нього проходить натовп, і почав розпитувати, що відбувається. А люди сказали йому: «Це йде Ісус назаря́нин!» Тоді сліпий закричав: «Ісусе, Сину Давидів, змилосердься наді мною!» Ті, хто йшов попереду, докоряли йому і наказували мовчати, але він ще сильніше кричав: «Сину Давидів, змилосердься наді мною!» Тоді Ісус зупинився і звелів привести цього чоловіка. І, коли той підійшов, Ісус запитав його: «Що ти хочеш, аби я для тебе зробив?» Чоловік відповів: «Господи, хочу бачити». Тож Ісус сказав йому: «Стань знову зрячим. Твоя віра зцілила тебе». І в ту ж мить до чоловіка повернувся зір, і він пішов слідом за ним, прославляючи Бога. Коли всі люди побачили це, то також віддали Богу хвалу" (Луки 18:35-43).

Ісус Христос зцілює прокаженого: "І підійшов до нього один прокажений та, впавши на коліна, почав благати: «Якщо ти лише захочеш, то зможеш мене очистити». Пройнявшись жалем, Ісус простягнув руку, доторкнувся до нього і сказав: «Хочу! Будь чистим». Проказа тут же зійшла з чоловіка, і той став чистим" (Маркa 1:40-42).

Ісус Христос зцілює паралітика: "Після того настало юдейське свято, тож Ісус пішов в Єрусалим. В Єрусалимі, біля Овечої брами, є купальня з п’ятьма колонадами, що єврейською називається Бетза́та. Там лежало дуже багато хворих, сліпих, кульгавих та калік із сухими кінцівками. Серед них був чоловік, який хворів уже 38 років. Побачивши, що цей чоловік лежить там, і знаючи, як довго він хворіє, Ісус запитав: «Хочеш стати здоровим?» На це хворий відповів: «Пане, немає кому опустити мене в купальню, коли вода збурюється. А коли я сам починаю спускатись туди, хтось інший мене випереджує». Тоді Ісус сказав: «Вставай! Бери свою підстилку і йди». І чоловік зараз же став здоровим, взяв підстилку та почав ходити" (Івана 5:1-9).

Ісус Христос заспокоює бурю: "Потім Ісус сів у човен, а за ним — його учні. Пізніше на морі здійнялася сильна буря, і хвилі стали заливати човен, але Ісус спав. Тож учні підійшли і розбудили його, кажучи: «Господи, рятуй нас, ми тонемо!» Але він сказав: «Чому ви так налякалися, маловіри?» — а тоді підвівся, вгамував вітер та море, і настала велика тиша.  Учні були вражені й говорили: «Хто це такий? Навіть вітер та море слухаються його!»" (Матвія 8:23-27). Це диво показує, що в земному раю більше не буде природних катастроф, які спричинить катастрофи.

Ісус Христос воскрешає сина вдови: "Невдовзі після цього Ісус вирушив до міста Наї́на, і з ним були його учні та чималий натовп. Коли він підійшов до міської брами, якраз виносили померлого — єдиного сина у матері, яка до того ж була вдовою. Разом з нею йшло багато людей з того міста. Побачивши її, Господь пройнявся жалем і сказав: «Не плач». Після цього Ісус підійшов до нош, торкнувся їх, і ті, що несли ноші, зупинились. Тоді він промовив: «Юначе, кажу тобі: встань!» Померлий сів та почав говорити, а Ісус віддав його матері. Усіх же присутніх огорнув страх, і вони стали прославляти Бога, кажучи: «Великий пророк з’явився серед нас» і «Бог звернув увагу на свій народ». І ця звістка про Ісуса розійшлася по цілій Юдеї та по всіх околицях" (Луки 7:11-17).

Ісус Христос воскрешає дочку Яіра: "Поки Ісус ще говорив, до начальника синагоги підійшов один чоловік з його дому і сказав: «Твоя дочка померла, не турбуй вже Вчителя». На це Ісус відповів: «Не бійся, тільки вір, і вона буде врятована».  І коли він підійшов до дому, то нікому не дозволив увійти з ним, крім Петра, Івана та Якова і батьків дівчини. Усі ж, хто там був, плакали й били себе в груди, сумуючи за нею. Та він сказав: «Не плачте, бо вона не померла, а просто спить». Почувши це, люди стали насміхатися, бо знали, що вона померла. А Ісус взяв її за руку й вигукнув: «Дитино, встань!» Тоді її дух повернувся до неї, і вона відразу піднялась. Ісус же сказав, щоб їй дали поїсти. А батьки її були надзвичайно вражені тим, що сталося, однак Ісус наказав їм нікому не розповідати про це" (Луки 8:49-56).

Ісус Христос воскрешає свого друга Лазаря, який помер чотири дні тому: "На той час Ісус ще не ввійшов у село, а був там, де його зустріла Марта. Коли юдеї, котрі потішали Марію вдома, побачили, що вона швидко встала й вибігла, то пішли за нею. Вони думали, що Марія йде до гробниці оплакувати брата. А вона прийшла туди, де був Ісус, і, побачивши його, впала йому до ніг та сказала: «Господи, якби ти був тут, мій брат не помер би». Коли ж Ісус побачив, як вона плаче і як плачуть юдеї, котрі були з нею, то й сам тяжко зітхнув і стривожився. Він запитав: «Куди ви його поклали?» — «Ходімо, Господи, і сам побачиш»,— відповіли йому. І з очей Ісуса покотилися сльози. Побачивши це, юдеї почали говорити: «Дивіться, як сильно він любив його!» Однак дехто казав: «Невже той, хто відкрив очі сліпому, не міг зробити так, щоб цей чоловік не помер?»

Знову тяжко зітхнувши, Ісус підійшов до гробниці,— а це була печера, привалена каменем,—  і наказав: «Відкотіть камінь». Тоді Марта, сестра померлого, сказала Ісусу: «Господи, тіло вже, напевно, смердить, бо минуло чотири дні». Ісус її запитав: «Хіба я тобі не говорив, що коли будеш вірити, то побачиш Божу славу?» Тож камінь відкотили. А Ісус підвів очі до неба і промовив: «Батьку, дякую, що ти почув мене. Звичайно, я знаю, що ти завжди мене чуєш, але сказав це заради людей, які стоять довкола, аби вони повірили, що ти послав мене». Після цих слів Ісус вигукнув: «Лазарю, вийди!» І чоловік, що був мертвий, вийшов: його руки і ноги були обмотані пов’язками, а лице — обв’язане хустиною. Тоді Ісус сказав: «Звільніть його, нехай іде»" (Івана 11:30-44).

Ісус Христос чинив багато інших чудес. Вони дозволяють нам зміцнювати нашу віру, заохочують нас і отримують уявлення про багато благословень, які будуть в раю. Письмові слова апостола Іоанна дуже добре підсумовують величезну кількість чудес, які чинив Ісус Христос, як гарантію того, що станеться в раю: "Крім того, Ісус робив ще багато чого іншого, і якби все детально описати, то, думаю, весь світ не вмістив би написаних сувоїв" (Івана21:25).

Елементарне вчення Біблії

SOLA SCRIPTURA

 • Бог має Ім'я: Єгова. Ми повинні поклонятися тільки Єгові. Ми повинні любити Його всією своєю життєвою силою: "Я — Єгова, це моє ім’я. Своєї слави я не віддам нікому і хвали своєї — різьбленим ідолам" (Ісая 42:8) (The Revealed Name). "Єгово , Боже наш, ти достойний слави, честі й сили, бо ти все створив і з твоєї волі все почало існувати та було створене" (Об'явлення 4:11) (Worship Jehovah; In Congregation). "Ісус відповів: “Люби Єгову, Бога свого, всім своїм серцем, всією своєю душею і всім своїм розумом” (Матвія 22:37). Бог не Трійця. Трійця не є вченням Біблії.
 • Ісус Христос є єдиний Син Божий, в тому сенсі, що це єдиний Син Божий, який був створений Богом: "Ісус запитав своїх учнів: "Що люди говорять про Сина людського? Хто він такий?" Вони ж відповіли: "Декотрі кажуть, що ти Іван Хреститель, інші — Ілля, а ще інші — Єремı́я або один з пророків». Тоді він сказав: "А ви, що ви думаєте? Хто я такий?" Си́мон Петро відповів: "Ти — Христос, Син живого Бога".  На це Ісус сказав: "Щасливий ти, Си́моне, сину Йо́ни, бо не плоть і кров виявили це тобі, а мій небесний Батько"" (Матвій 16:13-17; Івана 1:1-3) (Jesus Christ the Only Path; The King Jesus Christ). Ісус Христос не Всемогучий Бог, і він не є частиною Трійці.
 • Святий Дух є діючою силою Бога. Він не є людиною: "Тоді вони побачили немовби вогняні язики, котрі розділилися і по одному опустилися на кожного з них" (Дії 2:3). Святий Дух не є частиною Трійці.
 • Біблія є Словом Божим: "Усе Писання натхнене Богом і корисне для того, щоб навчати, докоряти, виправляти і повчати в праведності, завдяки чому Божа людина буде в усьому вправна й цілковито споряджена до кожного доброго діла" (2 Тимофію 3:16,17). Ми повинні його читати, вивчати і застосовувати в нашому житті: "а знаходить насолоду в законі Єгови і читає його закон упівголоса вдень і вночі. Вона буде мов дерево, посаджене біля водних потоків,дерево, яке дає плоди своєчасноі листя якого не в’яне,вона матиме успіх у всьому, що робить" (Псалми 1:1-3) (Read The Bible Daily).
 • Тільки віра в жертву Христа дає прощення гріхів і пізніше, зцілення і воскресіння з мертвих: "Адже Бог настільки любить світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не загинув, а отримав вічне життя. (...) Хто виявляє, що вірить у Сина, той має вічне життя. Хто ж Сина не слухається, той життя не побачить, і на ньому перебуває гнів Божий" (Івана 3:16,36; Матвія 20:28) (Святкування пам'яті про смерть Ісуса Христа; The Release).
 • Царство Боже небесне уряд встановив на небі в 1914 році, і чий король Ісус Христос разом з 144000 царів і священиків, які складають "Новий Єрусалим", наречену Христову. Це небесне уряд Бога буде кінець поточного панування людини під час велике лихо, і буде встановлено на землі: "За днів тих царів небесний Бог встановить царство, яке повіки не зруйнується і не буде передане іншому народові. Воно розтрощить усі ті царства і покладе їм край, а саме стоятиме вічно"  (Об'явлення 12:7-12; 21:1-4; Матвія 6: 9-10; Даниїла 2:44) (The End of Patriotism; The King Jesus Christ; The Earthly Administration of the Kingdom of God).
 • Смерть - це навпаки життя. Душа вмирає і дух (життєва сила) зникає: "Не покладайтесь на князів,на сина людського, який не може дати спасіння. Виходить дух його, і він повертається в землю, того ж дня його задуми гинуть" (Псалми 146:3,4; Екклезіаста 3:19,20; 9: 5,10).
 • Буде воскресіння справедливих і несправедливих: "Не дивуйтесь цьому, бо надходить година, коли всі, хто перебуває в пам’ятних гробницях, почують його голос  і вийдуть: хто чинив добро — для воскресіння життя, а хто чинив зло — для воскресіння суду" (Іоанна 5:28,29, Дії 24:15). Неправедні будуть оцінюватися на основі їх поведінки під час правління 1000 років (а не на основі їх поведінки в минулому), яка почнеться після велике лихо: "Потім я побачив великий білий престол і того, хто на ньому сидів. З-перед його лиця втекли земля і небо: їм уже не було місця. Крім того, я побачив мертвих, видатних і простих, які стояли перед престолом, а також розгорнені сувої. Тоді розгорнувся ще один сувій — сувій життя. Мертвих було суджено за їхніми вчинками згідно з тим, що записано в сувоях. Море віддало мертвих, що в ньому, і смерть та могила віддали мертвих, що в них, і ті були суджені — кожен згідно зі своїми вчинками" (Одкровення 20:11-13) (The Administration of the Earthly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Judgment of the unrighteous).
 • Тільки 144 000 людей підуть на небо з Ісусом Христом. Велика натовп, згадана в Об'явленні 7:9-17, - це ті, хто переживе велику скорботу і буде жити вічно в раю Землі: "Тоді я почув, скільки є тих, хто отримав на чоло печатку,— 144 000. Вони вибрані з кожного племені Ізра́їлевих синів. (...) Далі я глянув і побачив великий натовп людей, якого ніхто не міг порахувати. Ці люди були з усіх націй, племен, народів та мов. Одягнені в довге біле вбрання, вони стояли перед престолом та Ягням, а в руках тримали пальмове листя. (...) А він сказав мені: "Це ті, хто пережив велике лихо. Вони випрали свій одяг та вибілили його в крові Ягняти"" (Об'явлення 7:3-8, 14:1-5; 7:9-17) (The Heavenly Resurrection (144000); The Great Crowd).
 • Ми живемо останніми днями, які закінчаться у велике лихо (Матвій 24, 25, Марк 13, Луки 21, Об'явлення 19:11-21). Присутність Христа почалася невидимо з 1914 року і закінчиться наприкінці тисячі років: "І, як він сидів на Оливковій горі, підійшли до нього учні й наодинці запитали: "Скажи нам, коли це станеться і яка буде ознака твоєї присутності та закінчення цього віку?" (Матвія 24:3) (The Great Tribulation; The King Jesus Christ).
 • Рай буде земним: "Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло" (Ісая 11,35,65, Об'явлення 21:1-5) (The Release).
 • Бог дозволив зло. Це дало відповідь на виклик дьявола легітимності суверенітету Єгови (Буття 3:1-6) (Satan Hurled). А також дати відповідь на звинувачення диявола про цілісність людських істот (Йов 1:7-12; 2:1-6). Це не Бог, який заподіює страждання (Якова 1:13). Страждання є результатом чотирьох основних чинників: Диявол може бути той, який викликає страждання (але не завжди) (Іов 1:7-12; 2:1-6). Страждання є результатом нашого спільного гріховність Адама вниз, що приводить нас до старості, хвороби і смерті (Римлян 5: 12; 6:23). Біль може бути результатом поганих людських рішень (нами або у інших людей) через нашу гріховність успадкували від Адама (Второзаконня 32:5; Римлян 7:19). Страждання може бути результатом "час і непередбачених подій", які роблять людей знаходиться в неправильному місці в неправильний час (Проповідник 9:11). Доля не вчення Біблії, ми не "призначений для", щоб робити добро чи зло, а на основі вільної волі, ми вирішили зробити "добре" або "зло" (Второзаконня 30:15).
 • Ми повинні служити інтересам Царства Божого, змусивши нас христитись і діяти відповідно до того, що написано в Біблії (Матвій 28: 19,20) (The Baptism). Ця тверда позиція на користь Царства Божого публічно продемонструвана регулярно проголошувати Добру Новину (Матвій 24:14) (The Good News; The End of Patriotism).

Що Біблія забороняє

 • Ненависть заборонена: "Кожен, хто ненавидить свого брата, є вбивцею, а ви знаєте, що жоден убивця не має вічного життя" (1 Івана 3:15). Вбивство заборонено, з особистих причин, релігійним патріотизмом чи державним патріотизмом: "Та Ісус сказав йому: «Вклади меча назад у його місце, бо кожен, хто візьметься за меча, від меча й загине" (Матвій 26:52) (The End of Patriotism).
 • Крадіжка заборонена: "Хто крав, нехай більше не краде, хай він наполегливо працює, виконуючи своїми руками корисну працю, щоб мати чим поділитися з нужденними" (Ефесянам 4:28).
 • Лежати заборонено: "Не обманюйте одне одного. Скиньте із себе стару особистість разом з її поведінкою" (Колосян 3: 9).
 • Інші важливі заборони: "Бо святий дух і ми самі вважаємо доречним не накладати на вас додаткових тягарів, крім того, що необхідне:  стримуватися від пожертвуваного ідолам, від крові, від м’яса задушених тварин і від статевої розпусти. Якщо ви старанно оберігатимете себе від цього, то буде вам добре вестися. Бувайте здорові!" (Дії 15:19,20,28,29).
 • Речі, які були заплямовані ідолами: це "речі", пов'язані з релігійними практиками, що суперечать Біблії, святкуванню язичницьких свят. Це може бути релігійні практики перед забою або споживання м'яса: "Їжте все, що продається на м’ясному ринку, і задля власного сумління ні про що не розпитуйте,  бо "Єгові належить земля і все, що на ній». Якщо невіруючий запросить вас і ви підете, їжте все, що вам подадуть, ні про що не розпитуючи задля власного сумління. Але якщо хтось скаже вам: "Це було принесено в жертву", не їжте заради людини, яка сказала про це, і заради сумління. Я маю на увазі не ваше сумління, а сумління іншої людини. Бо для чого робити так, щоб мою свободу засуджувало сумління когось іншого? Навіть якщо я їм і дякую Богові, то чи варто так робити, якщо інші будуть лихословити мене за це?" (1 Kоринфян 10:25-30).
 • "Не впрягайтесь у нерівне ярмо з невіруючими. Бо що може бути спільного між праведністю і беззаконням? Або що спільного між світлом і темрявою? Яка згода між Христом і Веліа́лом? І що спільного між віруючим і невіруючим? Крім того, що спільного між Божим храмом та ідолами? Адже ми — храм живого Бога, а він сказав: "Буду перебувати серед них і ходитиму серед них. Я буду їхнім Богом, а вони будуть моїм народом". "“Тож вийдіть з-поміж них та відділіться,— говорить Єгова,— і більше не торкайтесь нечистого”, “і тоді я вас прийму”. “Я стану вам батьком, а ви станете мені синами і дочками”, — каже Всемогутній Єгова" (2 Kоринфян 6:14-18).
 • Не займайтеся ідолопоклонством. Потрібно знищити всі ідолоположні предмети або образи, хрести, статуї для релігійних цілей (Матвія 7:13-23). Відхилити окультизм: ворожіння, магію, астрологію ... Ми повинні знищити всі предмети, пов'язані з окультизмом (Дії 19:19, 20).
 • Не дивіться фільми та порнографічні чи насильницькі та принизливі зображення. Утриматися від азартні ігри, вживання наркотиків, таких як марихуана, бетель, тютюн, надлишок алкоголю, оргії: "Тому, брати, з огляду на Боже співчуття, благаю вас: віддайте свої тіла як жертву живу, святу і приємну Богові, щоб служити йому, використовуючи свою здатність мислити" (Римлян 12: 1, Матвій 5: 27-30, Псалом 11: 5).
 • Сексуальна аморальність (блуд): незаміжня стать (чоловік / жінка), чоловіча та жіноча гомосексуалізм та викривлені сексуальні збочений: "Чи ви не знаєте, що неправедні не успадкують Божого Царства? Не обманюйтеся: розпусники, ідолопоклонники, перелюбники, чоловіки, які дозволяють, щоб їх використовували для гомосексуальних зносин, чоловіки, які займаються гомосексуалізмом, злодії, жадібні люди, п’яниці, лихослови, здирники не успадкують Божого Царства" (1 Коринтянам 6:9,10). "Нехай кожен з пошаною ставиться до шлюбу, а подружнє ложе хай не буде опоганене, тому що Бог судитиме розпусників і перелюбників" (Євреїв 13: 4).
 • Біблія засуджує полігамію, будь-який чоловік у цій ситуації, який хоче виконувати волю Божу, повинен усвідомити своє становище, залишившись лише з першою дружиною, яку він одружився (1 Тимофію 3: 2 "чоловік одного жінка «). Біблія забороняє мастурбацію: "Тож умертвіть пороки, котрі народжуються у ваших земних тілах: статеву розпусту, нечистоту, нестримну похіть, згубні прагнення і жадібність, яка є ідолопоклонством" (Колосян 3:5).
 • Заборонено їсти кров навіть у терапевтичних умовах (переливання крові): "Не їжте лише м’яса з кров’ю, яка є його життям" (Буття 9:4) (The Sacred Blood; The Sacred Life).
 • Всі речі, засуджені Біблією, не описані в цьому Біблійному дослідженні. Християнин, який досягла зрілості і добре знає біблійні принципи, буде знати різницю між «добром» і «злом», навіть якщо це прямо не написано в Біблії: "А тверда їжа — для зрілих людей, які привчили свій розум розрізняти добро і зло" (Євреям 5:14) (SPIRITUAL MATURITY).