PORTUGUÊS  ESPAÑOL  CATALÀ  FRANÇAIS  ENGLISH  ROMÂNESC   ITALIANO  DEUTSCH

 POLSKA  MAGYAR  HRVATSKI  SLOVENSKÝ SLOVENSKI  ČESKÝ  SHQIPTAR  NEDERLANDS

 Svenska   Norsk   Suomalainen   Dansk  Íslendingur   Lietuvos   Latvijas   Eesti

 ქართული   ελληνικά  հայերեն  Kurd  Azərbaycan  اردو  Türk  العربية   فارسی   עברי   ייִדיש   

 Pусский  Yкраїнський  Македонски  български  Монгол  Беларусь  Қазақ  Cрпски

 Swahili   Hausa   Afrikaans   Igbo   Xhosa   Yoruba   Zulu  Amharic  Malagasy Somali

 हिन्दी  नेपाली   বাঙালি  ਪੰਜਾਬੀ  தமிழ்  中文  ไทย  ខ្មែរ  ລາວ  Tiếng Việt  한국의  日本の  

  BIRMAN  TAGALOG  INDONESIA  MALAYSIA  JAWA

(Біблійне призначення - це після «обітниці Бога», нижче) 

Біблія онлайн

Речення синім кольором (між двома абзацами) дають додаткові біблійні пояснення. Просто натисніть на гіперпосилання синього кольору. Біблійні статті в основному написані чотирма мовами: англійською, іспанською, португальською та французькою мовами. Якби це було написано українською мовою, це буде вказано в дужках

Обіцянка Бога 

"І я покладу ворожнечу між тобою і жінкою, між потомством твоїм і потомством її. Воно розчавить тобі голову, а ти пораниш його в п’яту"

(Буття 3:15)

Будь ласка, натисніть на посилання, щоб переглянути підсумок статті

Інших овець

"Я маю також інших овець, які не належать до цієї кошари. Я повинен привести їх теж. Тоді вони слухатимуться мого голосу, і буде одна отара й один пастир"

(Івана 10:16)

Уважне читання Івана 10:1-16 показує, що центральною темою є визначення Месії як істинного пастиря для його учнів, овець.

В Івана 10:1 і Івана 10:16 написано: "Щиру правду кажу вам: хто входить у кошару не через браму, а якимось іншим шляхом, той злодій і грабіжник. (...) Я маю також інших овець, які не належать до цієї кошари. Я повинен привести їх теж. Тоді вони слухатимуться мого голосу, і буде одна отара й один пастир". Цей "огорожа" представляє територію, де проповідував Ісус Христос, народ Ізраїлю, у контексті Мойсеєвого закону: "Цих 12 Ісус вислав, давши їм настанови: "Не виходьте на дорогу, яка веде до інших народів, і не заходьте в жодне самарı́йське місто,  а йдіть до загублених овець з народу Ізра́їля"" (Матвія 10:5,6). "А він відповів: "Я був посланий не до всіх, а тільки до загублених овець з народу Ізра́їля"" (Матвія 15:24).

У Івана 10:1-6 написано, що Ісус Христос з'явився перед воротами огорожі. Це сталося під час його хрещення. “Воротаром” був Іван Хреститель (Матвія 3:13). Хрестячи Ісуса, який став Христом, Іван Хреститель відкрив йому двері і засвідчив, що Ісус є Христос і Агнець Божий: "Наступного дня, коли Іван побачив, що до нього йде Ісус, він вигукнув: "Дивіться, ось Ягня Боже, що покінчить з гріхом світу!"" (Івана 1:29-36).

У Івана 10:7-15, залишаючись на тій самій месіанській темі, Ісус Христос використовує іншу ілюстрацію, позначаючи себе як "Ворота", єдине місце доступу так само, як у Івана 14:6: "На це Ісус відповів: "Я — дорога, і правда, і життя. Ніхто не приходить до Батька, якщо не через мене"". Головною темою теми завжди є Ісус Христос як Месія. З вірша 9 того ж уривка (він змінює ілюстрацію іншим разом) він називає себе пастухом, який пасе своїх овець, виготовлення їх «входити або виходити», щоб пасти їх. Вчення зосереджено як на ньому, так і на тому, як він повинен піклуватися про своїх овець. Ісус Христос називає себе чудовим пастирем, який покладе своє життя за своїх учнів і любить своїх овець (на відміну від оплаченого пастиря, який не буде ризикувати своїм життям заради овець, які йому не належать). Знову центром вчення Христа є Він як пастир, який принесе себе в жертву за свої вівці (Матвія 20:28).

Івана 10:16-18: "Я маю також інших овець, які не належать до цієї кошари. Я повинен привести їх теж. Тоді вони слухатимуться мого голосу, і буде одна отара й один пастир.  Я віддаю своє життя, аби знову його отримати, і саме тому Батько мене любить.  Ніхто не забирає в мене життя, я віддаю його з власної волі. Я маю владу віддати його та отримати знову. Таку заповідь дав мені Батько".

Читаючи ці вірші, беручи до уваги контекст попередніх віршів, Ісус Христос оголошує революційну ідею того часу, що він пожертвує своїм життям не лише на користь своїх єврейських учнів, але й на користь неєвреїв. Доказом є те, що остання заповідь, яку він дає своїм учням щодо проповіді, така: "Проте коли на вас зійде святий дух, ви отримаєте силу і будете моїми свідками в Єрусалимі, в усій Юдеї, Сама́рії і навіть у найвіддаленіших куточках землі" (Дії 1:8). Саме під час хрещення Корнилія слова Христа з Івана 10:16 почнуть здійснюватися (Див. історичну розповідь Дії, розділ 10).

Таким чином, "інші вівці" з Івана 10:16 стосуються неєврейських християн у тілі. У Івана 10:16-18 описується єдність у послуху овець, до Пастиря Ісуса Христа. Він також говорив про всіх своїх учнів свого часу як про "маленьку отару": "Не лякайся, мала отаро, бо вашому Батькові було до вподоби дати вам Царство" (Луки 12:32). На П’ятидесятницю 33 року учнів Христа було лише 120 (Дії 1:15). У продовженні розповіді про Дії ми можемо прочитати, що їхня кількість зросте до кількох тисяч (Дії 2:41 (3000 душ); Дії 4:4 (5000)). Як би там не було, але нові християни, чи то за часів Христа, чи за часів апостолів, представляли “маленьку отару” стосовно загального населення народу Ізраїлю, а потім і цілих інших народів того часу.

Ми повинні бути єдиними, як Ісус Христос просив свого Батька

"Однак прошу не лише за них, але й за тих, хто повірить у мене завдяки їхньому слову, щоб усі вони були одне: як ти, Батьку, перебуваєш в єдності зі мною, а я — в єдності з тобою, так нехай і вони будуть в єдності з нами. Тоді світ повірить, що мене послав ти" (Івана 17:20,21).

Яке послання цієї пророчої загадка? Єгова Бог повідомляє, що його план по населенню землі праведним людством буде здійснено напевно (Буття 1: 26-28). Бог викупить нащадків через «насіння жінки» (Буття 3:15). Це пророцтво було століттям "священною таємницею" (Марка 4:11, Римлян 11:25, 16:25, 1 Коринтянам 2: 1,7 "свята таємниця"). Єгова Бог відкрив це поступово протягом століть. Ось сенс цієї пророчої загадки:

(Ісус Христос - це небесний цар Царства Божого, встановлений його Отцем, Єговою Богом, у 1914 році (згідно з біблійною хронологією пророцтва Даниїла, глава 4))

Жінка: вона представляє небесного народу Божого, що складається з ангелів на небесах: "Тоді на небі з’явився великий символічний образ: жінка, одягнена в сонце. Під її ногами був місяць, а на голові — корона з 12 зір" (Об’явлення 12: 1). Ця жінка описується як "Єрусалим зверху": "Натомість вишній Єрусалим вільний, і він є нашою матір’ю" (Галатам 4:26). Вона описується як "небесний Єрусалим": "Але ви наблизились до гори Сіон та міста живого Бога — небесного Єрусалима, і до міріад* ангелів" (Євреїв 12:22). Протягом тисячоліть, подібно Сарі, дружині Авраама, ця небесна жінка була безплідна (Бутті 3:15): "Радісно вигукуй, неплідна жінко, яка не народжувала! Веселися і вигукуй з радості, та, що не зазнала пологових мук! Бо в покинутої більше синів, ніж у тої, що має чоловіка, — каже Єгова" (Ісаї 54:1). Це пророцтво оголосило, що ця небесна жінка породить багато дітей (Цар Ісус Христос і 144 тисячі царів і священиків).

Потомство жінки: Книга Одкровення показує, хто цей син: "Тоді на небі з’явився великий символічний образ: жінка, одягнена в сонце. Під її ногами був місяць, а на голові — корона з 12 зір. Вона була вагітна і кричала від болю та пологових мук. (...) І вона народила сина, дитину чоловічої статі, що буде пасти всі народи залізним жезлом. Дитину було забрано* до Бога і до його престолу" (Об'явлення 12:1,2,5). Цей син є Ісус Христос, як цар Царства Божого: "Він стане великим і буде названий Сином Всевишнього, а Бог Єгова дасть йому престол його батька Давида. Він царюватиме над нащадками Якова завжди, і Царству його не буде кінця" (Лука 1: 32,33, Псалми 2).

Оригінальна змія - сатана, диявол: "Тож скинений був великий дракон, змій стародавній, який називається Диявол і Сатана та вводить в оману всю населену землю. Він був скинений на землю разом зі своїми ангелами" (Об'явлення 12:9).

Потомство змія представляє небесних і земних ворогів, тих, хто активно воює проти Божого суверенітету, проти царя Ісуса Христа і проти святих на землі: "Змії, роде гадючий, як ви утечете від засудження до геє́ни?! Саме тому я посилаю до вас пророків, мудреців і наставників. Декотрих з них ви погубите і стратите на стовпі, а декотрих будете бичувати у своїх синагогах та переслідувати від міста до міста. Тож на вас спаде вина за кров усіх праведників, що була пролита на землі,— від крові праведного Авеля до крові Заха́рія, Варахı́їного сина, якого ви вбили між святинею і жертовником" (Матвія 23:33-35).

Рана, на п'яті жінки жінки представляє смерть на землі, Сина Божого, Ісуса Христа: "Більше того, коли він прийшов як людина*, він упокорився і залишався слухняним навіть до смерті — смерті на стовпі мук" (Филип'ян 2: 8). Травма, на п'яті була зцілена через воскресіння Ісуса Христа: "Ви вбили Керівника, завдяки якому можна отримати життя, але Бог воскресив його з мертвих, і ми цьому свідки" (Дії 3:15).

Зруйнована голова змії - це вічне знищення сатани диявола і земних ворогів Царства Божого, наприкінці тисячоліть царювання Ісуса Христа: "Бог же, який дає мир, незабаром розчавить Сатану під вашими ногами. Нехай перебуває з вами незаслужена доброта нашого Господа Ісуса" (Римлян 16:20). "А Диявол, який вводив їх в оману, був укинений в озеро вогняне й сірчане, де вже були дикий звір та лжепророк. Їх мучитимуть день і ніч повік-віки" (Об'явлення 20:10).

1 - Бог укладає завіт з Авраамом

"І через твоє потомство всі народи землі здобудуть для себе благословення, бо ти послухався мого голосу"

(Буття 22:18)

Авраамівський завіт - це обіцяння, що все людство слухняне Богові, буде благословенне через нащадків Авраама. У Авраама був син, Ісак, з дружиною Сарою (дуже довго без дітей) (Буття 17:19). Авраам, Сара і Ісаак є головними героями пророчої драми, що представляє, в той же час, значення святої таємниці і засоби, за допомогою яких Бог врятує слухняне людство (Буття 3:15).

- Єгова Бог представляє великого Авраама: "Таж ти — наш Батько. Навіть якби Авраам нас не знав і Ізра́їль не визнавав нас, ти, Єгово,— наш Батько. Наш Викупник — таке ім’я твоє віддавна" (Ісая 63:16; Лука 16:22).

- Небесна жінка представляє велику Сару, довго стерильну і бездітну (Що стосується Буття 3:15): "Адже написано: «Радій, неплідна жінко, яка не народжувала, радісно вигукуй, жінко, що не зазнала пологових мук, бо в покинутої більше дітей, ніж у тої, що має чоловіка». Ви ж, брати, подібно до Ісака, є дітьми за обіцянкою. Але як було тоді, коли народжений звичайним шляхом переслідував народженого завдяки духу, так само є і тепер. Однак що каже Писання? «Прожени служницю та її сина, бо син служниці ніколи не буде спадкоємцем із сином вільної». Тож ми, брати, діти не служниці, а вільної" (Галатам 4:27-31).

- Ісус Христос представляє великого Ісака, головного насіння Авраама: "Аврааму ж і його потомству були дані обіцянки. Не говориться: «І твоїм нащадкам», як про багатьох. Натомість сказано: «І твоєму потомству», як про одного, а ним є Христос" (Галатам 3:16).

- Рану, в п'яті жінки небесної: Єгова Бог попросив Авраама принести в жертву свого сина Ісака. Авраам не відмовився (тому що він думав, що Бог воскресить Ісака після цієї жертви (Євр. 11: 17-19)). Незадовго до жертвопринесення Бог перешкодив Аврааму зробити такий вчинок. Ісак був замінений жертвоприношеним барана: "Після того правдивий Бог випробував Авраама. Бог покликав: «Аврааме!» Той відповів: «Я тут». Тоді Бог сказав: «Будь ласка, візьми свого єдиного сина Ісака, якого ти так любиш, піди в край Мо́рія і принеси його як цілопалення на горі, котру я тобі покажу». (...) Зрештою вони прийшли до місця, яке вказав правдивий Бог. Там Авраам збудував жертовник, розклав на ньому дрова, зв’язав своєму синові Ісаку руки й ноги та поклав його на дрова. Після того Авраам узяв ніж і вже був готовий убити свого сина, як раптом ангел Єгови покликав з неба: «Аврааме! Аврааме!» Той відповів: «Я тут». І ангел сказав: «Не вбивай хлопця і нічого йому не роби, бо тепер я знаю, що ти боїшся Бога, адже не пошкодував для мене свого єдиного сина». Тоді Авраам побачив неподалік барана, який рогами заплутався в кущах. Авраам взяв барана і приніс його як цілопалення замість свого сина. І назвав Авраам те місце Єгова-Їре́. Тому сьогодні говорять: «На своїй горі Єгова дасть необхідне" (Буття 22:1-14). Єгова приніс цю жертву, свого власного Сина Ісуса Христа, це пророчне уявлення є роблячи надзвичайно болісну жертву для Бога Єгови (перечитуючи фразу "твій єдиний син, якого так любиш"). Єгова Бог, великий Авраам, пожертвував свого улюбленого сина Ісуса Христа, великого Ісака для спасіння послушного людства: "Адже Бог настільки любить світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не загинув, а отримав вічне життя. (...) Хто виявляє, що вірить у Сина, той має вічне життя.+ Хто ж Сина не слухається, той життя не побачить,+ і на ньому перебуває гнів Божий" (Іван 3:16,36). Остаточне виконання обітниці, даної Аврааму, буде виконано вічним благословенням слухняного людства в кінці тисячолітнього царювання Христа: "Тоді я почув з престолу гучний голос: «Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло" (Об'явлення 21:3,4). 

2 - Альянс обрізання

"Бог також уклав з Авраамом угоду про обрı́зання, і Авраам, коли в нього народився Ісак, зробив йому обрı́зання на восьмий день"

(Дії 7:8)

Заповіт обрізання повинен був бути відмітною ознакою Божого народу, в той час земним Ізраїлем. Вона має духовне значення, яке викладено в прощальній промові Мойсея в книзі Второзаконня: "Ви повинні обрізати крайню плоть серця і не затвердіти шию" (Повторення Закону 10: 16). Обрізання означає в тілі те, що відповідає серцю, будучи самим джерелом життя, послушністю Богові: "Понад усе оберігай своє серце, бо з нього б’ють джерела життя" (Приповісті 4:23).

(Покірність Богові та Його Сину Ісусу Христу через точне знання їхньої волі, написане в Біблії (Псалми 1: 2,3) (написано українською мовою))

Стівен розумів цей основний навчальний пункт. Він дав зрозуміти своїм слухачам, які не мали віри в Ісуса Христа, хоч і були обрізані фізично, вони були необрізаними духовними серцем: "Люди вперті, люди з необрізаними серцями і вухами, ви противитесь святому духу, так само як противились ваші прабатьки. Кого з пророків ваші прабатьки не переслідували? Вони повбивали тих, хто наперед сповіщав прихід праведного, а ви тепер стали його зрадниками та вбивцями. Ви одержали через ангелів Закон, але не дотримувались його" (Дії 7:51-53). Ці слухачі вбили його, що було підтвердженням того, що ці вбивці були духовними необрізаними від серця.

Символічне серце утворює духовну внутрішню частину людини, зроблену з міркувань, що супроводжуються словами і діями (добрими чи поганими). Ісус Христос чітко пояснив, що робить людину чистим чи нечистим через стан його серця: "Однак те, що виходить з уст, походить із серця, і саме це опоганює людину. Із серця, наприклад, походять грішні думки, вбивства, перелюб, статева розпуста, крадіжки, неправдиві свідчення і зневажливі слова. Саме це опоганює людину. Коли ж вона їсть немитими* руками, це її не опоганює" (Матвія 15:18-20). Ісус Христос описує людину, яка перебуває в стані духовного необрізання, з його поганими міркуваннями, що робить його нечистим і непридатним для життя (див. Приповісті 4:23). "Добра людина зі свого доброго скарбу дає добрі речі, а погана людина з поганого скарбу дає погані" (Матвія 12:35). У першій частині заяви Ісуса Христа він описує людину, яка має духовно обрізане серце.

Апостол Павло також зрозумів це вчення від Мойсея, а потім від Ісуса Христа. Духовне обрізання - це послух Богу, а потім і Його Сину Ісусу Христу: "Обрı́зання, по суті, корисне тільки тоді, коли ти виконуєш закон, а якщо переступаєш закон, твоє обрı́зання стає необрı́занням. Отже, якщо необрізаний дотримується праведних вимог Закону, то хіба не буде його необрı́зання вважатися обрı́занням? І необрізаний, виконуючи Закон, судитиме тебе — того, хто, маючи писаний звід законів та обрı́зання, переступає закон. 28 Бо справжній юдей не той, хто є ним зовні, і справжнє обрı́зання не є чимось зовнішнім, на тілі. Справжній юдей — це той, хто є ним усередині, і його обрı́зання виконане на серці за допомогою духу, а не писаного зводу законів. Він має похвалу не від людей, а від Бога" (Римлян 2:25-29).

Вірний християнин більше не перебуває під Законом, наданим Мойсею, і тому він більше не зобов'язаний здійснювати фізичне обрізання, згідно з апостольським указом, написаним в Діях 15: 19,20,28,29. Це підтверджується тим, що написано під натхненням апостола Павла: "Адже Христос — кінець Закону, щоб кожен, хто вірить, міг досягти праведності" (Римлян 10:4). "Хтось був покликаний вже обрізаним? Хай не відмовляється від свого обрı́зання. Хтось був покликаний необрізаним? Хай не стає обрізаним.  Бо як обрı́зання, так і необрı́зання не мають жодного значення, головне — виконувати Божі заповіді" (1 Kоринфян 7:18,19). Відтепер християнин повинен мати духовне обрізання, тобто підкорятися Богу Єгові і мати віру в жертву Христа (Івана 3:16,36).

Той, хто хотів брати участь у Пасху, повинен був бути обрізаний. В даний час, християнин (незалежно від його надії (небесний або земний)), повинен мати духовне обрізання серця перед тим, як з'їсти прісний хліб і пити чашу, під час пам'ять смерть Ісуса Христа: "Нехай же людина спочатку ретельно перевірить себе і переконається, що гідна їсти хліб та пити чашу, а тоді вже робить це" (1 Коринтян 11:28 порівняйте з Вихід 12:48 (Пасха)). 

3 - Альянс з закон між Богом і народом Ізраїля

"Пильнуйте, щоб не забути угоду, яку уклав з вами ваш Бог Єгова. Не робіть собі різьбленого ідола чи образу будь-чого, що Єгова, ваш Бог, заборонив робити"

(Повторення Закону 4:23)

Посередником цього альянс є Мойсей: “У той час Єгова наказав мені навчити вас постанов і присудів, які ви маєте виконувати в краю, яким заволодієте" (Второзаконня 4:14). Цей завіт тісно пов'язаний із завітом обрізання, який є символом послуху Богові (Повторення Закону 10:16 порівняйте з Посланням до Римлян 2: 25-29). Цей альянс закінчується після приходу Месії: "Для багатьох він* утримає в силі угоду на один тиждень, а в середині тижня припинить жертву та приношення" (Даниїла 9:27). Цей заповіт буде замінено "новий альянс", згідно з пророцтвом Єремії: "Ось надходять дні,— промовляє Єгова,— коли я укладу з нащадками Ізра́їля і нащадками Юди нову угоду. Вона буде не така, як угода, яку я уклав з їхніми прабатьками в день, коли взяв їх за руку, щоб вивести з єгипетського краю. “Мою угоду вони порушили, хоча я був їхнім справжнім паном”,— каже Єгова" (Єремія 31:31, 32).

Метою Закону, даного Ізраїлю, було підготувати народ до приходу Месії. Закон навчав необхідності звільнення від гріховного стану людства (представленого народом Ізраїлю): "Тож, як через одного чоловіка у світ увійшов гріх, а через гріх — смерть, і так смерть поширилась на всіх людей, бо всі згрішили... Гріх же існував у світі ще до Закону, але коли закону немає, гріх нікому не зараховується" (Римлян 5:12,13). Закон Божий дав зміст гріховному стану людства. Вона виявила на світ грішний стан всього людства, представленого в той час народом Ізраїлю: " Що ж тоді скажемо? Чи Закон є гріхом? Звичайно, ні! Якби не Закон, я не знав би, що таке гріх. Скажімо, я не знав би, що таке пожадливість, якби Закон не говорив: «Не жадай чужого». Проте гріх, скориставшись можливістю, яка з’явилася через заповідь, породив у мені всіляку пожадливість, бо без закону гріх був мертвий. По суті, у минулому, коли не було закону, я був живий. Але коли з’явилась заповідь, гріх ожив, а я помер. І я побачив, що заповідь, яка мала б принести життя, вела до смерті. Адже гріх, скориставшись можливістю, яка з’явилася через заповідь, звабив мене і нею вбив. Отже, Закон сам по собі святий і заповідь свята, праведна й добра" (Римлян 7:7-12). Тому закон був інструктором, який веде до Христа: "Отже, Закон став нашим опікуном, який вів до Христа, щоб ми були визнані праведними завдяки вірі. А тепер, коли віра прийшла, ми вже не перебуваємо під наглядом опікуна" (Галатам 3:24,25). Досконалий Божий закон, давши плоть грішити через переступ людини, показав необхідність жертви, яка веде до спасіння людини через його віру (а не діла Закону). Ця жертва була б такою, що була в Христі: "Подібно й Син людський прийшов не для того, щоб йому служили, а щоб послужити і віддати своє життя як викуп за багатьох" (Матвій 20:28).

Хоча Христос є кінцем закону, залишається фактом, що в даний час він продовжує мати пророчу цінність, яка дозволяє нам зрозуміти думку Бога (через Ісуса Христа) про майбутнє. "Закон є лише тінню+ прийдешніх благ, а не самими благами" (Євреїв 10: 1, 1 Коринтян 2:16). Саме Ісус Христос зробить ці «добрі речі» реальністю: "Усе це — тінь майбутнього, а дійсність — це Христос" (Колосянам 2:17). 

4 - Новий завіт між Богом і Ізраїлем Божим

"А з усіма, хто поводиться за цим правилом, з Ізра́їлем Божим, хай перебуває мир і милосердя"

(Галатам 6:16)

Ісус Христос є посередником нового завіту: "Є один Бог і один посередник між Богом та людьми — людина, Христос Ісус" (1 Тимофію 2:5). Цей новий завіт виконав пророцтво Єремії 31: 31,32. 1 Тимофія 2: 5 стосується всіх людей, які вірять у жертву Христа (Івана 3:16). "Ізраїль Бога" представляє всю християнську громаду. Тим не менш, Ісус Христос показав, що цей «Ізраїль Божий» буде на небесах, а також на землі.

Небесний «Ізраїль Божий» складається з 144 000, Нового Єрусалиму, столиці, з якої буде проходити авторитет Бога, що приходить з небес, на землю (Об'явлення 7: 3-8, небесний духовний Ізраїль, складений з 12 племен. від 12000 = 144000): "Також я побачив святе місто, Новий Єрусалим, що сходив з неба від Бога й був приготовлений, немов наречена, яка прикрасила себе для майбутнього чоловіка" (Об'явлення 21: 2).

"Ізраїль Бога" земної буде складатися з людей, які будуть жити в майбутньому земному раю, будучи позначеними Ісусом Христом як 12 племен Ізраїлю, щоб судити: "Ісус відповів: «Правду кажу вам: під час відтворення, коли Син людський сяде на свій величний престол, ви, ті, хто пішов услід за мною, також сядете на 12 престолах і будете судити 12 племен Ізра́їля" (Матвія 19:28). Цей земний духовний Ізраїль також описаний в пророцтві глави 40-48 Єзекіїля.

В даний час Божий Ізраїль складається з вірних християн, які мають небесну надію і жристияни, які мають земну надію (Об'явлення 7: 9-17).

Увечері святкування останньої Пасхи Ісус Христос святкував народження цього нового завіту з вірними апостолами, які були з ним: "Також він взяв хліб і, склавши подяку, поламав його, дав їм і сказав: «Це означає моє тіло, яке буде віддане за вас. Чиніть це на спомин про мене». Так само взяв він після вечері чашу і сказав: «Ця чаша означає нову угоду, укладену на підставі моєї крові, яка проллється за вас" (Лука 22:19,20).

Цей новий завіт стосується всіх вірних християн, незалежно від їхньої «надії» (небесної чи земної). Цей новий завіт тісно пов'язаний з "духовним обрізанням серця" (Римлянам 2: 25-29). Оскільки вірний християнин має «духовне обрізання серця», він може взяти прісний хліб і чашу, що представляє кров нового завіту (незалежно від його надії (небесної чи земної)): "Нехай же людина спочатку ретельно перевірить себе і переконається, що гідна їсти хліб та пити чашу, а тоді вже робить це" (1 Коринтян 11:28). 

5 - Альянс про Царство: між Єговою і Ісусом Христом і між Ісусом Христом і 144 000

"Ви залишалися зі мною у моїх випробуваннях, і я укладаю з вами угоду про царство, — як і мій Батько уклав угоду зі мною,— щоб ви їли й пили за моїм столом у Царстві моєму і сиділи на престолах та судили 12 племен Ізра́їля"

(Лука 22:28-30)

Цей заповіт був укладений тієї ж ночі, коли Ісус Христос святкував народження нового завіту. Це не означає, що вони є двома ідентичними альянсами. Заповіт про царство знаходиться між Єговою і Ісусом Христом, а потім між Ісусом Христом і 144 тис., Які будуть царювати на небесах як царі і священики (Об'явлення 5:10; 7: 3-8; 14: 1- 5).

Альянс про царство, що складається між Богом і Христом, є продовженням заповіту, зробленого Богом, з царем Давидом і його царською династією. Цей заповіт є Божою обітницею щодо постійності царського роду Давида. Ісус Христос є одночасно нащадком на землі, а Цар встановлений Єговою (1914), у виконанні Альянс для Царства (2 Цар. 7: 12-16; Матвія 1: 1- 16; Луки. 3:23-38, Псалми 2).

Альянс про царство, що складається між Ісусом Христом і його апостолами і, в свою чергу, з групою 144 000. Обітницею небесного шлюбу, який відбудеться незадовго до великої нещастя: "Тож радіймо й тішмося та віддаваймо йому славу, адже настало весілля Ягняти і його майбутня дружина вже готова до шлюбу. Їй було дозволено вдягтися в блискуче й чисте вбрання з тонкого лляного полотна, бо це полотно представляє праведні вчинки святих" (Об'явлення 19:7, 8). Псалом 45 описує пророцтво цей небесний шлюб між царем Ісусом Христом і його царською дружиною, Новим Єрусалимом (Об'явлення 21:2).

З цього шлюбу народиться земні сини царства, князі, які будуть земними представниками небесної царської влади Царства Божого: "Царю, місце твоїх прабатьків займуть сини твої, ти поставиш їх князями по всій землі" (Псалми 45:16, Ісаї 32: 1,2).

Вічні благословення нового завіту і завіту для Царства виконають Альянс Авраама, який благословить всі народи і на всю вічність. Обіцянка Бога буде повністю виконана: "В основі цього лежить надія на вічне життя, давно обіцяне Богом, який не може говорити неправду" (Титу 1:2).

(Нижче наведена біблійна мета)

Головне меню:
англійськаhttp://www.yomelyah.com/435871998 
іспанськаhttp://www.yomeliah.com/435160491 
португальськаhttp://www.yomelias.com/435612345 
французькийhttp://www.yomelijah.com/433820120

Блакитні посилання, написані англійською мовою, направляють вас на статтю англійською мовою. У цьому випадку ви також можете вибрати з трьох інших мов: іспанської, португальської та французької.

"Бо цьому видінню ще належить сповнитися у визначений час. Воно поспішає до свого кінця і не обмане. Навіть якщо воно затримається, чекай його! Воно обов’язково здійснитьсяі не спізниться!"

(Авакума 2:3)

Це повідомлення особливо написано для "пастухів" різних конгрегацій чи християнських церков, але також для віруючих інших нехристиянських релігій

SOLA SCRIPTURA

SOLA SCRIPTURA

  • Метою цього Біблійного сайту є заохочення читачів продовжувати "чекати" Дня Єгови. Важливо поєднувати наші щирі зусилля, крім відмінностей християнських релігійних поглядів, щоб підготувати нас до цього дня. Як написано в Амос 5:18 (Біблія): “Горе тим, хто прагне приходу дня Єгови! Що принесе вам день Єгови? Він буде темрявою, а не світлом" (Амоса 5:18). Цей день буде страшно:  "Великий день Єгови близько!+ Він близько і дуже швидко наближається. Голос дня Єгови гіркий, заридає тоді навіть сильний воїн.  День цей — день люті, день лиха і мук, день бурі й спустошення,день темряви й мороку, день хмар та густого мороку.  Це день, коли лунатиме звук рога і клич до бою+проти укріплених міст і високих наріжних башт" (Софонії 1:14-16). Що робити? Ми повинні шукати Єгови мати життя: "шукайте Єгову, всі сумирні люди землі,всі, хто виконує його праведні постанови. Шукайте праведності, шукайте сумирності —очевидно, ви знайдете сховок у день гніву Єгови" (Софонії 2:3).
  • Тим не менше, ми повинні мати мужнє і позитивне ставлення. У "Авакума" говорять про "очікування дня Єгови", яке має бути "вартовим", дивлячись на горизонт. Як сказав Ісус Христос: "Тож пильнуйте, бо не знаєте, в який день прийде ваш Господь" (Матвія 24:42; 25:13). Прославлений Ісус Христос, в книзі Об'явлення, дав зрозуміти, що нестача пильності стане фатальною: "Тому постійно пам’ятай, що́ ти отримав і чув. Зберігай це і покайся. Будь певний: якщо не прокинешся, то я прийду, як злодій, і ти зовсім не знатимеш, о котрій годині це станеться" (Об’явлення 3:3).
  • Якщо невідомо про "цей день і цю годину", то є достатня біблійна інформація, яка дозволяє нам заздалегідь приготуватись і своєчасно зрозуміти "час" майбутнього Царя Ісуса Христа, не дивуючись його раптовістю, згідно з Одкровенням 3: 3 (що робити?) (The King Jesus Christ; The Two Kings; Gog of Magog). Точне вивчення сучасного виконання пророцтв дозволяє нам зрозуміти, що цей день дуже близький. Ми повинні розглянути це очікування на нашу підготовку як прояв Божого терпіння: "Єгова не зволікає з виконанням своєї обіцянки, як декому здається, а виявляє до вас терпеливість, бо не хоче, щоб хтось був знищений, він хоче, щоб усі прийшли до каяття" (2 Петра 3:9) (Елементарне вчення Біблії). Так, це очікування сторожів - це благословення на погляд на життя, наше, і на тих, хто дорого нам і сусідів взагалі. Важливо дуже чітко розуміти, що таке приготування до, під час і після велике лихо. Якщо ці вказівки написані в Біблії, ми повинні використовувати їх (Be Prepared ; Christian Community).
  • У Біблії описані земні благословення Царства Божого. Ми можемо зрозуміти, як буде здійснюватися адміністрація воскресіння на землі (The Release). Ми можемо зрозуміти, як організовуватиметься сама адміністрація, а саме: які майбутні князі та священики будуть робити (The Heavenly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Welcoming of the Resurrected Ones; The Allotted Place of the Resurrected Ones). Так, всі ці благословення з'являються в Біблії, щоб заохотити нас, зміцнювати нашу віру. Це біблійне знання належить Єгові, воно належить Ісусу Христу, бо це написано в Біблії: ""Хто пізнав розум Єгови і міг би повчати його?" Ми ж маємо розум Христів" (1 Kоринфян 2:16).
  • Ви можете вільно використовувати це безкоштовне знання Біблії не тільки для вашої особистої віри, але і для тих, хто вам дорогий. Якщо ви релігійний лідер, пастир або священик, не соромтеся скористатися цим вченням для зміцнення віри "вівці", які ви несете відповідальність, щоб вони могли не тільки пережити великі горе, а й насолодитися вічними благословеннями Царства Божого: "Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло"" (Об’явлення 21:3,4) (The Earthly Administration of the Kingdom of God; The Prince; The Priest).

Якщо у вас виникли питання або хочете отримати додаткову інформацію, не соромтеся звертатися до сайту чи облікового запису Twitter на сайті. Нехай Бог благословить чисті серця через Його Сина Ісуса Христа. Амінь (Івана 13: 10).

Головне меню:
англійська: http://www.yomelyah.com/435871998
іспанська: http://www.yomeliah.com/435160491
португальська: http://www.yomelias.com/435612345
французький: http://www.yomelijah.com/433820120

Compartir esta página