Біблія онлайн

Pусский  Magyar  Românesc  Polski  беларускі  ελληνικά  český Slovenský  Deutsch 

Блакитні посилання, написані англійською мовою, направляють вас на статтю англійською мовою. У цьому випадку ви також можете вибрати з трьох інших мов: іспанської, португальської та французької.

"Бо цьому видінню ще належить сповнитися у визначений час. Воно поспішає до свого кінця і не обмане. Навіть якщо воно затримається, чекай його! Воно обов’язково здійснитьсяі не спізниться!"

(Авакума 2:3)

Це повідомлення особливо написано для "пастухів" різних конгрегацій чи християнських церков, але також для віруючих інших нехристиянських релігій

SOLA SCRIPTURA

  • Метою цього Біблійного сайту є заохочення читачів продовжувати "чекати" Дня Єгови. Важливо поєднувати наші щирі зусилля, крім відмінностей християнських релігійних поглядів, щоб підготувати нас до цього дня. Як написано в Амос 5:18 (Біблія): “Горе тим, хто прагне приходу дня Єгови! Що принесе вам день Єгови? Він буде темрявою, а не світлом" (Амоса 5:18). Цей день буде страшно:  "Великий день Єгови близько!+ Він близько і дуже швидко наближається. Голос дня Єгови гіркий, заридає тоді навіть сильний воїн.  День цей — день люті, день лиха і мук, день бурі й спустошення,день темряви й мороку, день хмар та густого мороку.  Це день, коли лунатиме звук рога і клич до бою+проти укріплених міст і високих наріжних башт" (Софонії 1:14-16). Що робити? Ми повинні шукати Єгови мати життя: "шукайте Єгову, всі сумирні люди землі,всі, хто виконує його праведні постанови. Шукайте праведності, шукайте сумирності —очевидно, ви знайдете сховок у день гніву Єгови" (Софонії 2:3).
  • Тим не менше, ми повинні мати мужнє і позитивне ставлення. У "Авакума" говорять про "очікування дня Єгови", яке має бути "вартовим", дивлячись на горизонт. Як сказав Ісус Христос: "Тож пильнуйте, бо не знаєте, в який день прийде ваш Господь" (Матвія 24:42; 25:13). Прославлений Ісус Христос, в книзі Об'явлення, дав зрозуміти, що нестача пильності стане фатальною: "Тому постійно пам’ятай, що́ ти отримав і чув. Зберігай це і покайся. Будь певний: якщо не прокинешся, то я прийду, як злодій, і ти зовсім не знатимеш, о котрій годині це станеться" (Об’явлення 3:3).
  • Якщо невідомо про "цей день і цю годину", то є достатня біблійна інформація, яка дозволяє нам заздалегідь приготуватись і своєчасно зрозуміти "час" майбутнього Царя Ісуса Христа, не дивуючись його раптовістю, згідно з Одкровенням 3: 3 (що робити?) (The King Jesus Christ; The Two Kings; Gog of Magog). Точне вивчення сучасного виконання пророцтв дозволяє нам зрозуміти, що цей день дуже близький. Ми повинні розглянути це очікування на нашу підготовку як прояв Божого терпіння: "Єгова не зволікає з виконанням своєї обіцянки, як декому здається, а виявляє до вас терпеливість, бо не хоче, щоб хтось був знищений, він хоче, щоб усі прийшли до каяття" (2 Петра 3:9) (Елементарне вчення Біблії). Так, це очікування сторожів - це благословення на погляд на життя, наше, і на тих, хто дорого нам і сусідів взагалі. Важливо дуже чітко розуміти, що таке приготування до, під час і після велике лихо. Якщо ці вказівки написані в Біблії, ми повинні використовувати їх (Be Prepared ; Christian Community).
  • У Біблії описані земні благословення Царства Божого. Ми можемо зрозуміти, як буде здійснюватися адміністрація воскресіння на землі (The Release). Ми можемо зрозуміти, як організовуватиметься сама адміністрація, а саме: які майбутні князі та священики будуть робити (The Heavenly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Welcoming of the Resurrected Ones; The Allotted Place of the Resurrected Ones). Так, всі ці благословення з'являються в Біблії, щоб заохотити нас, зміцнювати нашу віру. Це біблійне знання належить Єгові, воно належить Ісусу Христу, бо це написано в Біблії: ""Хто пізнав розум Єгови і міг би повчати його?" Ми ж маємо розум Христів" (1 Kоринфян 2:16).
  • Ви можете вільно використовувати це безкоштовне знання Біблії не тільки для вашої особистої віри, але і для тих, хто вам дорогий. Якщо ви релігійний лідер, пастир або священик, не соромтеся скористатися цим вченням для зміцнення віри "вівці", які ви несете відповідальність, щоб вони могли не тільки пережити великі горе, а й насолодитися вічними благословеннями Царства Божого: "Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми, і він житиме з ними. Вони будуть його народом, і сам Бог буде з ними. Він витре кожну сльозу з їхніх очей, і вже не буде ні смерті, ні жалоби, ні голосіння, ні болю. Колишнє минуло"" (Об’явлення 21:3,4) (The Earthly Administration of the Kingdom of God; The Prince; The Priest).

Якщо у вас виникли питання або хочете отримати додаткову інформацію, не соромтеся звертатися до сайту чи облікового запису Twitter на сайті. Нехай Бог благословить чисті серця через Його Сина Ісуса Христа. Амінь (Івана 13: 10).

Святкування пам'яті про смерть Ісуса Христа

Що робити?

Елементарне вчення Біблії

Головне меню:
англійська: http://www.yomelyah.com/435871998
іспанська: http://www.yomeliah.com/435160491
португальська: http://www.yomelias.com/435612345
французький: http://www.yomelijah.com/433820120

TWITTER