Bībele tiešsaistē

Pусский  Yкраїнський  беларускі  Lietuvos  Eesti

Zilas saites angļu valodā, kas novirza jūs uz rakstu angļu valodā. Šajā gadījumā jūs varat arī izvēlēties no trim citām valodām: spāņu, portugāļu un franču valodā.

"Tā kā redze joprojām ir fiksēta laika, un tās īstenošanās steidzīgi tuvojas, un, pat ja tās piepildīšanās vilcinātos, jūs gaidāt viņu, Viņa nav būs vēlu"

(Habakuka 2:3)

Šis ziņa ir īpaši rakstīts dažādu draudžu "ganiem" vai kristiešu baznīcām, bet arī citu ne-kristiešu reliģiju ticīgajiem

SOLA SCRIPTURA

  • Šīs Bībeles vietnes mērķis ir iedrošināt lasītājus turpināt "gaidīt" Jehovas dienā. Ir svarīgi apvienot mūsu patiesās pūles ārpus kristīgo reliģisko uzskatu atšķirībām, lai mūs sagatavotu šai dienai. Kā tas ir uzrakstīts Amos 5:18 (Bībele): "Bēdas tiem, kas ilgojas Dieva dienai!" Kāpēc "Ko tas jums nozīmēs Jehovas dienā? Tad būs tumsa, nevis gaisma." Šī diena ir jābaidās (Zefonijas 1: 14-18).
  • Tomēr mums ir jābūt drosmīgai un pozitīvai attieksmei. Habakkū runā par "Jehovas dienas gaidīšanu". Jēzus Kristus uzņēma šo piemēru: "Tāpēc esiet modri, jo jūs nezināt, kurā dienā jūsu Kungs nāks" (Mateja 24:42; 25:13). Jēzus Kristus grāmatā "Atklāsmes" skaidri parādīja, ka modrības trūkums būs nāvējošs: "Tāpēc vienmēr atceries, ko tu esi saņēmis un dzirdējis, turies pie tā un nožēlo grēkus. Ja tu neatmodīsies, es nākšu kā zaglis un tu nezināsi, kurā stundā es tevi pārsteigšu" (Atklāsmes 3:3).
  • Ja nav pārliecības par to, ka ir zināma "šī diena un šī stunda", ir pietiekami daudz informācijas par Bībeli, kas ļauj sagatavoties iepriekš un laicīgi saprast "laiku" no ķēniņa Jēzus Kristus atnākšanas, un tas nav pārsteigts ar viņa pēkšņošanos saskaņā ar Atklāsmes 3: 3 (Ko darīt?). Precīza pravietojumu izpildes pārbaude ļauj mums saprast, ka šī diena ir ļoti tuvu(The King Jesus Christ; The Two Kings; Gog of Magog). Mums ir jāņem vērā šī cerība par mūsu sagatavošanos kā Dieva pacietības izpausmi: "Jehova nevilcinās ar sava solījuma pildīšanu, kaut gan daži to uzskata par vilcināšanos, bet viņš izturas pret jums ar pacietību, jo nevēlas, lai kāds ietu bojā, bet grib, lai visi nāktu pie grēku nožēlas" (2. Pētera 3:9) (Bībeles mācīšana).
  • Jā, "šī gaidīšana" ir svētība mūsu. Ir svarīgi ļoti precīzi saprast, ko šī sagatavošana sastāv no pirms. Ja šie norādījumi ir uzrakstīti Bībelē, mums tas ir jāizmanto. Bībelē aprakstītas Dieva valstības svētības (Be Prepared ; Christian Community). Mēs varam saprast, kad notiks dziedināšana, atjaunošana. Mēs varam saprast, kā augšāmcelšanās notiek uz Zemes (The Release). Jā, visas šīs svētības parādās Bībelē, lai mūs iedrošinātu, stiprinātu mūsu ticību (The Heavenly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Welcoming of the Resurrected Ones; The Allotted Place of the Resurrected Ones). Šī Bībeles zināšana pieder Jehova, tā pieder Jēzum Kristum, jo tā ir rakstīta Bībelē (The Earthly Administration of the Kingdom of God; The Prince; The Priest): "Jo ”kas ir iepazinis Jehovas prātu, lai varētu viņu pamācīt”? Bet mums ir Kristus prāts" (1. Korintiešiem 2:16).
  • Jūs varat brīvi izmantot šīs bezmaksas Bībeles zināšanas ne tikai jūsu personiskajai ticībai, bet arī tiem, kas jums ir dārgie. Ja esat reliģisks līderis, mācītājs vai priesteris, nevilcinieties izmantot šo mācību, lai nostiprinātu "aitu" ticību, kas ir jūsu atbildībā, lai ļautu viņiem ne tikai izdzīvot lielās grūtībās, bet arī baudīt Dieva valstības mūžīgās svētības: "Tad es izdzirdēju no troņa skaļu balsi, kas teica: ”Lūk, Dieva mājoklis ir ar cilvēkiem, viņš dzīvos kopā ar tiem, un tie būs viņa tauta. Dievs pats būs ar tiem, viņš noslaucīs visas asaras no viņu acīm, un nāves vairs nebūs, arī bēdu, vaimanu un sāpju vairs nebūs. Agrākais ir pagājis" (Atklāsmes 21:3,4) (Preach the Good News; In Congregation; The Great Crowd).

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties saņemt papildu informāciju, nevilcinieties sazināties ar vietni vai vietnes čivināt kontu. Lai Dievs svētītu tīras sirdis caur Viņa Dēlu, Jēzu Kristu. Amen (Jāņa 13: 10).

Jēzus Kristus nāves pieminēšana

Bībeles mācīšana

Ko darīt?

Galvenā izvēlne:
Angļu: http://www.yomelyah.com/435871998
Spāņu: http://www.yomeliah.com/435160491
Portugālis: http://www.yomelias.com/435612345
Franču: http://www.yomelijah.com/433820120