Piibel Online

Pусский  Yкраїнський  Suomalainen  беларускі  Latvijas 

Lietuvos  հայերեն  Deutsch  Polski

Inglise keeles ingliskeelsed lingid, mis viivad teid ingliskeelsele artiklile. Sellisel juhul võite valida ka kolmes muus keeles: hispaania, portugali ja prantsuse keeles.

"Nägemus ootab veel määratud aega.See kiirustab lõpu poole ega osutu valeks.Kui see peaks viibima, siis oota seda, sest see läheb kindlasti täideega jää hiljaks"

(Habakuk 2:3)

See sõnum on kirjutatud spetsiaalselt eri koguduste "karjastele" või kristlikele kirikutele, aga ka muude mitte-kristlike usundite usklikele

SOLA SCRIPTURA

  • Selle Piibli veebilehe eesmärk on julgustada lugejaid jätkama Jehoova päeva ootamist. On tähtis ühendada meie siiraseid jõupingutusi, mis iganes arvatud erinevused kristlikes usulistes arvamustes, et valmistada meid sellel päeval. Nagu kirjutatud Aamos 5:18 (Piiblis): "Häda neile, kes igatsevad Jehoova päeva! Mida Jehoova päev teile tähendab? See on pimedus, mitte valgus". See päev tuleb karta: "Jehoova suur päev on lähedal. See on lähedal ja ligineb väga kiiresti. Jehoova päeva kõma on kohutav. Siis kisendab ka sõjamees. See päev on raevu päev,+ahastuse ja ängistuse päev, raju ja laastamise päev,pime ja must päev, pilvine ja sünge päev,  sarve ja sõjahüüu päev kindlustatud linnade ja kõrgete nurgatornide vastu" (Sefanja 1:14-16). Me peame otsima Jehoova: "otsige Jehoovat, kõik tasased maal,kes te järgite tema õigeid määrusi,otsige õigust, otsige tasadust, siis ilmselt varjatakse teid Jehoova vihapäeval" (Sefanja 2:3).
  • Siiski peame me olema julge ja positiivne suhtumine. Habakkukis räägitakse "Jehoova päeva ootusest", mis peab olema isiklik ja perekondlik ettevalmistus. Peame ole valvsad: "Seepärast püsige valvel, kuna te ei tea seda päeva, kui teie Isand tuleb" (Matteuse 24:42). Ülestõusnud Jeesus Kristus Ilmutuse raamatus selgitas, et valvsuse puudumine on surmav: "Seepärast hoia meeles, mida sa oled saanud ja mida sa oled kuulnud. Tee selle järgi ning kahetse oma patte. Kui sa aga ei ärka, siis tulen ma nagu varas, ja sul pole aimugi, mis tunnil ma sind taban" (Ilmutus 3:3).
  • Piiblil piisavalt infot, mis võimaldab meil valmistuda, ilma et oleksime üllatunud, vastavalt Revelation 3:3 (The King Jesus Christ; The Two Kings; Gog of Magog). Prohveteeringute praeguse täitmise täpne analüüs võimaldab meil mõista, et see päev on väga lähedal. Peame arvestama selle ettevalmistuse ootusega Jumala kannatlikkuse väljendusena: "Jehoova ei viivita oma tõotuse täitmisega, nagu mõned arvavad, vaid ta on teiega kannatlik, kuna ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid soovib, et kõik oma patte kahetseksid" (2. Peetruse 3:9) (Piibli õpetus). Oluline on väga täpselt mõista, mida see ettevalmistus koosneb enne suurt viletsust ja pärast seda. Kui need juhised on kirjutatud Piiblis, siis tuleb neid neid kasutada.
  • Piiblis kirjeldatakse Jumala Kuningriigi õnnistusi. Me saame aru, kui paranemine ja noorendamine leiavad aset. Me saame aru, kuidas ülestõusmine toimub maa peal (Be Prepared ; Christian Community). Kuningriik Jumala,  juhtimine mida printsid ja preestrid teevad (The Release). Jah, kõik need õnnistused ilmuvad Piiblisse, et meid julgustada, et tugevdada meie usku (The Heavenly Resurrection; The Earthly Resurrection; The Welcoming of the Resurrected Ones; The Allotted Place of the Resurrected Ones). See piibellik teadmine kuulub Jehoovale, see kuulub Jeesusesse Kristusesse, sest see on kirjutatud Piiblis: "kes teab Jehoova mõtteid, et ta võiks teda õpetada”? Aga meil on Kristuse mõttelaad" (1. Korintlastele 2:16) (The Earthly Administration of the Kingdom of God; The Prince; The Priest).
  • Saate vabalt kasutada seda Piibli teadmisi mitte ainult oma isikliku usu, vaid ka nende jaoks, kes on teile kallid. Kui olete religioosne liider, pastor või preester, ärge kartke seda õpetust kasutada, et tugevdada usaldust "lammastelt", kes on sinu vastutusel, et nad saaksid mitte ainult ellu jääda suure viletsuse, vaid ka nautida Jumala Kuningriigi igavesest õnnistust: "Seejärel kuulsin ma troonilt valju häält hüüdmas: „Jumala telk on inimeste juures! Ta asub nende juurde elama ja nemad saavad tema rahvaks. Jumal ise on koos nendega. Ta pühib ära kõik pisarad nende silmist ja enam ei ole surma ega leinamist, hädakisa ega valu. Kõik endine on möödunud" (Ilmutus 21:3,4) (Preach the Good News; In Congregation; The Great Crowd).

Kui soovite end väljendada, kui teil on küsimusi või muudel põhjustel, ärge kartke ühendust võtta saidi või selle Twitteri kontoga. Jumal õnnistagu puhtaid südameid. Amen (Johannese 13:10).

Kristuse surma mälu tähistamine

Piibli õpetus

Mida teha?

Peamenüü:
Inglise: http://www.yomelyah.com/435871998
Hispaania: http://www.yomeliah.com/435160491
Portugali: http://www.yomelias.com/435612345
Prantsuse: http://www.yomelijah.com/433820120